Skip to content

[ SEZNAM ] - Módy do BG2:EE

1356715

Comments

  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    Funguje tó díky díky díky všem za pomoc.
  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    Nalezen virus: Win.Trojan.Agent-751 - poslední věc je možný že Dungeon Crawl na uložto je zavirovanej nebo mam debilní antivýtrus?
  • VulpesiusVulpesius Member Posts: 33
    Možná takovej blbej dotaz: pro bezproblémovou instalci UB modu je potřeba
    1. mít ve složce en_US přepsán původní dialog.tlk za český
    nebo 2. je lépe vytvořit složku cs_CZ a tam český dialog.tlk dát?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Vulpesius
    Doporučuji si spíše vytvořit složku cs_CZ a tam dát český dialog.tlk
  • olaponolapon Member Posts: 10
    Mne tiež hlási trojana Win.Trojan.Agent-751 na uložto Dungeon Crawl. Detekuje ho Malwarebytes Anti-Malware.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @olapon‌
    Už to tam taky vidím, zkusím s tím něco udělat.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Tak jsem si s tím pohrál, teď by už to mělo být v pohodě.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Hele kde přesně je Saerileth? Procházim chrámovou čtvrť už půl hodiny a nikde nic... Buď sem slepej, nebo to mám buglý.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    irendie said:

    Hele kde přesně je Saerileth? Procházim chrámovou čtvrť už půl hodiny a nikde nic... Buď sem slepej, nebo to mám buglý.

    Stojí před chrámem Zářícího srdce.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    edited July 2014
    Ať hledám jak hledám tak tam neni. A reinstalovat všechny mody se mi nechce...

    DIT - reinstaloval sem část modů a už to jede v pohodě.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @irendie
    Něco mě napadá.
    Nejsi náhodu zlého přesvědčení ? :-)
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @Edvin - Zkoušel jsem to za zlou, dobrou i neutrální postavu. Ale teď sem reinstaloval část mejch modů a už to jede v pohodě.
  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    Hraju se Saerileth a ona hrozí že když zapíchnu Raelica Gethrase (úkol pd Edwina) tak mi dá košem , zapíchnul jsem ho a ona mě opustila - jak se to dá řešit, jestli se nepletu je to zásadní quest pro gildu zlodějů.
  • ChorazyGlusChorazyGlus Member Posts: 151
    edited July 2014
    @‌Bobikka

    Saerileth nabírat až po dokončení questu pro Renala, jinak ti to vytáhne a už ji neuvidíš. Autoři módu to vysvětlili stylem, že je tak moc paladin, že bla bla bla; Saerileth jako taková se dá brát jako sidekick, co umí Carsomyr když nechceš brát Keldorna. Romanci nedoporučuju jednak je to na hranici pedofílie a druhak je to na mě moc měkký a emo...
  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    Na tu romanci celkem prdim,je moc přeslazená, šlo mi hlavně o noý lokace a expy. Příjdu o hodně dobrodružství když ji pošlu k čertu ?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Bobikka said:

    Na tu romanci celkem prdim,je moc přeslazená, šlo mi hlavně o noý lokace a expy. Příjdu o hodně dobrodružství když ji pošlu k čertu ?

    Docela jo, mám pro tebe dvě možnosti:

    1) Pokud to není daleko, tak tak reloadnout, splnit úkol a zase ji nabrat.
    2) Pokud si dobře pamatuji, tak by ji mělo jít během toho úkoly vyhodit z party a zabít Raelica Gethrase během té doby, co k tobě jde, aby ti řekla "Je to tvé konečné rozhodnutí" ?
  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    Já to zkusim, ale jednou jsem ji vykop ona se ukrutně nashněvala a zmizela do nenávratna, zkusim ho pichnout těsně po tom co ji vyhodim a hned ji zase oslovit než odejde.
  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    no tak se to povedlo, mordoval jsem Raelica a když měl téměř mrtev ( hlídat stav a pauzovat mocně) tak vvyhodil Saerileth sice na třikrát - okamžitě se táže jestli to myslim vážně já na to že mě špatně slyšela, jinak zmizí úplně natrvalo - ale nakonec to vyšlo. Kdyby měl někdo stejnej problém tak se to dá touto cestou vyřešit. Edvine dík za radu.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Stejným způsobem jsem zabránil odejít Keldronovi, když jsem mordoval Drizzta :D
  • UranUran Member Posts: 65
    Archiv UB mi nejde rozbalit. Zkousim to na Linux Mint 17 a hazi to chybu. V jakem programu je to zabalene? Velikost mnou stazeneho souboru je "2 289 302 bajtů"
  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    Edvin - tak jsem dělal kvestu u koželuha a Saerileth mi po vstupu do sklepa oznámila, že s takovým zlosynem jako já končí a vypařila se. Nezabil jsem před tím žádnou postavu ale ten skript za zabití Raelica tam nějak opožděně naběh. Jde to vyřešit tim, že ji nechám u schodů a dolů sleze celá parta kromě "Sáry" to se ten skript nespustí. Doufám že to na mně nevyběhne znova v nějaký zásadní situaci.
  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    No a křáp, tak ten skript se spouští po vstupu do každý budovy a Sára bere kramle, to bych ji musel před každým přechodem vyrazit a znova nabrat jak se ptá jestli je mezi náma finýto.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Bobikka‌
    Kolik máš reputaci a jaké máš povolání?
  • BobikkaBobikka Member Posts: 16
    povolání paladin reputace 15
    veselykralicek
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Su v tych modoch nejake bugy ? Nasadim magovi prsten carovani, ktory by mal zdvojnasobit pocet kuziel na 1 lvl, ale to nefunguje. Namiesto toho mu prida jedno kuzlo na 5 lvl.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @Dudo
    V BG2EE funguje tenhle prsten jinak nez v BG1EE. Přidává myslim 1 kouzlo 4. a 5. (nebo 5. a .6 teď si nevzpomenu) stupně.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    tak by to tam trebalo zmenit, lebo pri prsteni pise, ze zdvojnasobi pocet kuziel na 1 lvl.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    .
    bg.gif 624.3K
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Dudo said:

    .

    Jedná se o špatný popisek, což je ale divné, protože vím, že ve hře existují 2 druhy tohoto prstenu.
    Jeden má Lavok a druhý je u romance s Jaheirou.

    V původním BG2 se chovaly správně a oba dělaly to, co měly napsané, ale v EE jsem romanci s Jaheirou ještě neměl, tak to nemůžu ověřit. Každopádně jsem to už opravil a ověřím i ten druhý prsten.
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Edvin said:

    Ale to už se tuším někde řešilo, že není jisté, jestli by to byl incest.
    Pochybuji, že měl na sobě Bhaal lidskou podobu, když ku příkladu "brousil" ohnivou obryni, takže lze předpokládat, že měnil svou fyzickou podobu. Takže genetika by měla být v pořádku, protože defakto všichni nejsou nejsou děti "stejného" otce.

    ToB už si moc nepamatuju, většinou to odehraju jenom ke konci SoA + Strážcova tvrz, ale neměl náhodou Yaga-Shura lidskou matku? Tu čarodějnici v bažinách? Tím by byla genetika ještě zajímavější:) každopádně bych to viděl tak, že Bhaal plodil potomky v různých podobách, takže incest by neměl být problém. A pak je tu ještě jedna věc, v polyteistických náboženstvích je naprosto normální, když se spolu páří bohové/sourozenci (rovněž mění podoby - viz Zeus) a třeba v Egyptě po jejich vzoru uzavírali Ptolemaiovci sňatky bratr-sestra, takže u Bhaalových splozenců by mne podobné chování nepřekvapilo, prostě jde o jiný druh s jinými návyky. Takže romance s Imoen nebo Sarevokem by z tohohle pohledu neměla být problém:)
Sign In or Register to comment.