Skip to content

Baldur's Gate: Enhanced Edition dostępny! (preloading)

13567

Comments

  • halerzhalerz Member Posts: 7
    ireniqs said:

    Początkowo ściągało się bardzo, ale to bardzo słabiutko, ale gdzieś między godziną 20 a 21, zaczęło mi pobierać prędkością maksymalną dla mojego łącza i w 30 min pobrałem całość.

    U mnie analogicznie - aż się zdziwiłem...

  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Jak Wam się udało przesłuchać muzykę ze ściągniętego folderu?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @zwadek – pytałeś wcześniej o przejście z save'a po angielsku na polski – wydaje się, że nie ma żadnych problemów. Biografia mimo moich wątpliwości zmienia się na wersję polską.
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    @Lucky, w temacie 'Jakim programem odsłuchujecie pliki .acm i .mus z katalogu music?' znajdziesz odpowiedź.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Dzięki.
  • HellMasterHellMaster Member Posts: 15
    Mi tam śmiga :D
    http://scr.hu/6ru/quk6j
  • PobePobe Member Posts: 5
    Ściągało 2-3 kbps, więc zostawiłem na noc, żeby sobie spokojnie leciało. Z rana już całe ściągnęło, więc jest dobrze :-)
    Ciekawe, czy jak robiłem preorder przed przesunięciem to będę mógł zagrać chwilkę wcześniej...
  • kangornkangorn Member Posts: 3
    Siemka!

    Ja mam pytanie, ze względu na zbliżającą się premiera gry. Nie wiem czy pamiętacie, ale we wrześniu kiedy okazało się, że początkowej daty ukazania się Baldura nie uda się dotrzymać, wszyscy zamawiający pre-order zostali poinformowaniu, iż ze strony twórców możemy liczyć na dodatkową gratyfikację. Jaką? Niestety nikt nie wspomniał. Ma ktoś o tym jakiekolwiek info?
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    kangorn said:

    Siemka!

    Ja mam pytanie, ze względu na zbliżającą się premiera gry. Nie wiem czy pamiętacie, ale we wrześniu kiedy okazało się, że początkowej daty ukazania się Baldura nie uda się dotrzymać, wszyscy zamawiający pre-order zostali poinformowaniu, iż ze strony twórców możemy liczyć na dodatkową gratyfikację. Jaką? Niestety nikt nie wspomniał. Ma ktoś o tym jakiekolwiek info?

    Własnie, a wtle była miniaturka jak by jakiegos dodatkowego miasta czy cos tez to pamiętam.
  • fridekfridek Member Posts: 113
    z tego co wiem, nikt nic na ten temat nie pisał. Ja myślę, że będzie to kod na Rębajmistrza +12 :)
  • SelendisSelendis Member Posts: 168
    fridek said:

    z tego co wiem, nikt nic na ten temat nie pisał. Ja myślę, że będzie to kod na Rębajmistrza +12 :)

    mi pasuje ;)

  • WybranWybran Member Posts: 162
    Gdzie Rębajmistrza +12 w pierwszej części? Ciekawe na jakie moby. :D
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    +12 może nie, ale jakaś wypaśna broń +4 to już chętnie.
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    edited November 2012
    Kolejna zawartość do ściągnięcia dostępna!
    Brakuje jeszcze 25 mega.

    Jeżeli ktoś może to niech napisze ile dokladnie zajmuje mu gra. Podajcie tylko rozmiar folderu z grą (bez plików lunchera czy clienta)

    U mnie:
    Rozmiar na dysku: 1,77 GB (bajtów: 1 902 725 367)
    926 plików, 55 folderów
    Post edited by marcelluss on
  • favikfavik Member Posts: 9
    U mnie jest tak: Rozmiar na dysku 1,77 GB
    935 plików, 57 folderów,
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    @Favik - przez co ściągałeś?
  • favikfavik Member Posts: 9
    od początku z launchera. Dzisiaj rano odpaliłem go znowu po przeczytaniu Twojego posta, pojawił się update launchera i się odpalił. Następnie getting download info i pobrało te 25 MB
  • fridekfridek Member Posts: 113
    tak jest nowa paczka do ściągnięcia, a w niej np filmiki i pliki językowe angielskie
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    Chciałem odpalić filmiki ale zrezygnowałem :) Wole obejrzeć je w trakcie gry dopiero.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    @marcelluss - postanowiłem dokładnie to samo :) Wyjątek stanowiły pliki muzyczne (swoją drogą mogli je jakoś inaczej ponazywać bo jest chaos). Jużniedługojużniedługo.
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Ja sciagnalem preload jakas godzinke temu i tez mam 926 plików, 55 folderów. Troche to dziwne, ze @Favik ma 935 plików, 57 folderów.
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    edited November 2012
    @inicjator - favik ściągnał gre launcherem i podał informacje całego katalogu - gra + pliki launchera
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    @marcelluss
    Dzieki, to zmienia postac rzeczy :)
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    chyba nie ma reguły bo ja mam 928 plików 56 folderów
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Troche to dziwne. Chyba kazdy powininien miec tyle samo plikow i folderow w katalogu z gra.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    może każdy liczy co innego :P
  • marcellussmarcelluss Member Posts: 34
    @viader - pewnie tak.
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    Hmm taka opcja się jeszcze nie pojawiła:
    - 1,77 GB
    - 928 plików
    - 56 folderów...
  • SilverSilver Member Posts: 63
    Ja tam się będę martwił jak nie będę mógł odpalić w środę gry :)
    Na razie to mogę mieć i pliki i foldery na minusie ;D Byleby wszystko grało 28... czaicie, ze to już prawdopodobnie mniej niż 48h ? ^^
  • wojtekwojtek Member Posts: 311

    Hmm taka opcja się jeszcze nie pojawiła:
    - 1,77 GB
    - 928 plików
    - 56 folderów...

    jak to nie u mnie to samo napisałem wyżej :)

Sign In or Register to comment.