Skip to content

Baldur's Gate: Enhanced Edition dostępny! (preloading)

12467

Comments

  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    @wojtek no faktycznie nie zauważyłem :P
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    edited November 2012
    No to dorzucę jeszcze ja, u mnie:
    1.77GB
    935 plików
    57 folderów


    edit: ściągałem przez lunchera, nie klienta.
  • artas87artas87 Member Posts: 28
    sciągnięte 1,8GB prawie,

    też tak teraz macie, że jak wchodzicie przez beamdoga to jest getting download info?
  • NamikNamik Member Posts: 11
    Tak swoją drogą to wiadomo, o której godzinie będzie można już grać jutro ?
  • danexdanex Member Posts: 23
    Obstawiam, że uruchomią ściąganie o tym samym czasie co preload.
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    U mnie:
    Baldur's Gate Enhanced Edition: 1,77GB | 935 plików | 57 folderów
    Data: 1,77GB | 928 plików | 56 folderów
    0076: 1,77GB | 926 plików | 55 folderów
    Więc wszyscy mamy to samo. :)

    Ale mam pytanie, czy ten nowy, poprawiony launcher sam się zaktualizuje, czy trzeba na nowo instalkę ściągnąć?
  • gameliongamelion Member Posts: 36
    edited November 2012
    sam się aktualizuje przy nowym uruchomieniu ( ale musisz w trayu też go zamknąć).
  • EtaminEtamin Member Posts: 830
    Hmm, ja mam 1.34 GB, 749 plików i 49 folderów. Ściągałem przez klienta gry. Po włączeniu jest napisane "Preload complete" i nie ściąga się już nic więcej. Tak ma być?
  • gameliongamelion Member Posts: 36
    edited November 2012
    @Etamin spróbuj tak:

    Musisz zamknąć launchera
    w katalogu: C:\Program Files....\Baldur's Gate Enhanced Edition\Data
    musisz wykasować 2 pliki:
    766.beam
    766.status

    Ponownie odpalenie launchera, ukaże się progres "files cheking" a następnie jest komunikat "preload complete"

    ten sposób jest opisany na 2 stronie tego wątku.

  • NapalonyKsiadzNapalonyKsiadz Member Posts: 7
    ktoś zna dokładną godzinę wypuszczenia gry?
  • SilverSilver Member Posts: 63
    edited November 2012
    Nie spotkałem się z dokładną godziną, ale możemy spekulować, że będzie to podobnie jak z preloadem (to było jakoś między 19-21 - dobrze pamiętam?). Mają czas do tyłu więc nie spodziewałbym się tego w nocy, czy nad ranem tylko wieczorem.
  • upi00rupi00r Member Posts: 91
    Na angielskim forum ktoś cytował twitta, że ma to być godzina 21:00 naszego czasu.
  • SilverSilver Member Posts: 63
    edited November 2012
    Z tego co widzę, to w tym samym czasie na Generalu ktoś wpadł na podobny pomysł. Ale tu na razie nie:)

    http://odliczanie.net/Wydanie-Baldur-s-Gate-Enhanced-Edition,21796/
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Hehe, widać, że BBEE od początku trafiło na podatny grunt wygłodniałych fanów. Przecież co ja co, ale odświeżanie gry sprzed ponad dziesięciu lat wiąże się z ryzykiem opłacalności, a po samej aktywności forum, fiksacji ludzi, oczekiwaniach, spekulacjach można wnioskować, że to był jednak strzał w dziesiątkę. Samo odliczanie końcowych godzin przed premierą świadczy o motylach w każdym fanowskim brzuchu.
  • hiroshihiroshi Member Posts: 19
    edited November 2012
    Na cóż. Ja siedzę w Chinach więc u mnie to będzie środek nocy, także na drugi dzień dopiero posmakuje BG:EE. Aczkolwiek biorąc pod uwagę, że mogą być problemy ze ściągnięciem ostatniej części przez natłok ludu, to może niechybnie uniknę nerwów.

    Edit: może + niechybnie... nie zbyt dobre połączenie :P
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    To znaczy, że nowego builda muszę ściągnąć przed 20 :P.
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @hiroshi Nie jesteśmy na cenzurowanym? W sumie kto tam zna polski. Czekaj napiszę troche treści rewolucyjnych na głównym po angielsku to do rozpadu chin na prowincje nie pograsz. ;P
  • hiroshihiroshi Member Posts: 19
    @Wybran
    Mao Zedong to piczka, Mao Zedong = Pussy. Zobaczymy co się stanie :P
    A żeby nie było offtopu... Może jacyś chętni na multi z uwzględnienem mojej strefy czasowej (Chiny 7 godzin do przodu w porównaniu z POlską) :P:P:P
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    The magic pre-sales number is above all our targets. If we can survive the demand it will be awesome.
    trent oster :)
  • SilverSilver Member Posts: 63
    Czyli mają pewnie kasę na profesjonalny dubbing dla nas? Trzeba ich pomęczyć XD
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Raczej włożą wszystko w BG3 lub inne projekty. Jak już wrócą z urlopów ;)
  • SilverSilver Member Posts: 63
    Smutne, ale niestety zdecydowanie bardziej prawdopodobne: <
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    a tak wracając do tematu preloadingu, to:
    pobrałem ze strony beamdoga launcher ważący parę MB, zainstalowałem go, uruchomiłem ikonę BGEE i pobiera mi się 1,8 GB. czy jak już ukończę pobieranie oraz te brakujące 25 MB będzie dostępne to mam znowu uruchomić launcher, czy tę ikonę BGEE aby pobrać tę ostatnią paczkę?
  • cieniucieniucieniucieniu Member Posts: 24
    dołączam się do pytania, z tą różnicą że pobrałem udostępnione pliki przez torrenta

  • erraneinerranein Member Posts: 2
    Pobrałem launcher dwa dni temu. Źle się zalogowałem na owego clienta bgee i dałem "loguj automatycznie". Efektem tego jest dosyć niefortunne wydarzenie, ponieważ... nie mogę się wylogować. Przez to cały czas stoję w miejscu. Jakieś sugestie, ktokolwiek?
  • gameliongamelion Member Posts: 36
    @erranein wyłącz bemdoga w trayu
  • erraneinerranein Member Posts: 2
    @gamelion a mógłbyś mi wytłumaczyć czym jest tray? Nie mam nawet zielonego pojęcia co to jest :<
  • gameliongamelion Member Posts: 36
    @erranein sprawdź inbox
  • damianlodzdamianlodz Member Posts: 13
    gra juz chyba jest dostepna ;]
Sign In or Register to comment.