Skip to content

BGEE klapa

zdechlakzdechlak Member Posts: 75
muszę powiedzieć dla mnie klapa, spodziewałem się wielu nowych pobocznych questów, nawet nie szczególnie jakiś super nie wiadomo jakich, coś w rodzaju przynieś, zabij, pozamiataj, porozmawiaj, i jeszcze raz zabij
czy trudno było do gry wkomponować parę prostych zadań? jak, np okradnij kogoś, zbierz zbiór książek dla szalonego bibliotekarza, czy pozbieraj zioła na eliksir dla Thalantyra?

przecież takich prostych zadań można mnożyć na pęczki, a jakby grę owe umiliły :[
jak dla mnie BGEE to odgrzany kotlet podany z majerankiem, z majerankiem za którym się nie specjalnie przepada, więc strąca się go widelcem - by spadł z kotleta
«134567

Comments

  • WybranWybran Member Posts: 162
    Jeżeli takie questy lubisz to graj w dowolne mmo, najlepiej Wowa wtedy nigdy Ci ich nie zabraknie. Dobrze, że nie mieli środków na dodanie jeszcze takiego crapu.
  • fridekfridek Member Posts: 113
    btw w BG jest dużo zadań polegających na zanieś/przynieś/pozamiataj
  • theoricustheoricus Member Posts: 115
    @zdechlak, przecież od dawna było wiadomo, że nowych questów nie będzie, nie licząc tych dla NPC-ów.
  • gumisiwogumisiwo Member Posts: 190
    Dokładnie. Głównie chodziło o odnowienie silniku dwójki i przeniesienie na niego jedynki. Tyle. Szkoda tylko, że nawet to im się do końca nie udało. Bo żeby w te grę udało się normalnie pograć (co mi się udało po wielu godzinach męczenia się z nią) trzeba się sporo nakombinować. A potem jeszcze i tak zostaje sporo błędów. Jak dla mnie to Baldur's Gate: The Buggest Edition :D Czekamy na patche...
  • milczarpmilczarp Member Posts: 13
    zdechlak said:

    muszę powiedzieć dla mnie klapa, spodziewałem się wielu nowych pobocznych questów, nawet nie szczególnie jakiś super nie wiadomo jakich, coś w rodzaju przynieś, zabij, pozamiataj, porozmawiaj, i jeszcze raz zabij
    czy trudno było do gry wkomponować parę prostych zadań? jak, np okradnij kogoś, zbierz zbiór książek dla szalonego bibliotekarza, czy pozbieraj zioła na eliksir dla Thalantyra?

    przecież takich prostych zadań można mnożyć na pęczki, a jakby grę owe umiliły :[
    jak dla mnie BGEE to odgrzany kotlet podany z majerankiem, z majerankiem za którym się nie specjalnie przepada, więc strąca się go widelcem - by spadł z kotleta

    przeciez bylo podane co bedzie zawarte w nowej edycji, nie rozumiem skad to zaskoczenie
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Nie zaskoczenie tylko bezprzedmiotowe narzekanie. Moim zdaniem BGEE jest świetnym produktem, trochę wpadek przy premierze najlepszym się przydarza, a gra i tak ma do zaoferowania mnóstwo rzeczy, ja jestem wielce ukontentowany.
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    milczarp said:

    przeciez bylo podane co bedzie zawarte w nowej edycji, nie rozumiem skad to zaskoczenie

    Zdechlak rzuca czar: Umiejętność czytania ze zrozumieniem
    Komar zadaje 1 pkt. obrażeń Zdechlak
    Nieudane rzucenie, zaklęcie przerwane

  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Idę po popcorn ;)
  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    Ciesz się zdechalku że możesz w ogóle włączyć tą grę. Niektórzy ni ch*ja nie mogą.
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    Ja jestem z BGEE zadowolony, ale to pewnie dlatego, że nie miałem aż tak wygórowanych oczekiwań. :P Gra się ok i jak na razie nie znalazłem większych błędów.

    Zawsze też można powiedzieć, że jest dobrze, ale mogło być lepiej. :P
  • O_BruceO_Bruce Member Posts: 2,790
    Wiesz, ja wygórowanych oczekiwań nie miałem. Ale WYMAGAŁEM by dało się grę odpalić na komputerze spełniającym wymagania sprzętowe.

    Ludzie mają prawo być niezadowoleni, z różnych powodów.
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    Ano tak, ja do tego nic nie mam. Jeżeli gra nie działa to oczywiste jest to, że ludzie są niezadowoleni. Ja też bym był. Piszę tylko jak jest u mnie, nic więcej. Nie wypowiadam się głosem wszystkich. ;)
  • Ja ogólnie cieszyłem sie na sama mysl ze zostaje po raz kolejny wydana poprawiona, dostosowana zreformowana ze wogóle cos zrobili po 14 latach to juz olbrzymi PLUS...ALE KURWA... jak mozna tak zjebać silnik... 2012 a gra sie tnie na nowszym open gl niz 2.0....czy jaki chuj?? ja mam amd radeona 6470m 1 gb i wczoraj siedziałem poł wieczoru zeby cos upłyninc...ale to syzyfowa praca w moim wykonaniu:/ nie mam pomysłów...Najbardziej sie tnie podczas rzucania czarów ... przeciez w niektórych momentach to nie idzie grac...ZAMIAST CZERPAC Z GRY PRZYJEMNOSC POPADAM W DOL EMOCJONALNY... jak cos pomoc ile widziana...
  • własnie jestem na tej lokacji z bazyliszkami przeciez jak tam 3 bazyliszki na mnie leza i zaczynaja rzucac na non stopie petryfikacje... to kurwa druzyna rusza sie z predkoscia 1cm na miute:/...
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Język polski, kolego.
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    w moim przypadku gra chodzi płynnie w trybie okna, w trybie fullscreen się tnie
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @Lucky Ucz się nowych języków a będziesz wszystko rozumiał. :P A na serio to zamknijcie ten temat bo stwierdza oczywiste a burdello bum bum się robi.
  • vibovitvibovit Member Posts: 12
    O co wam chodzi ? na stronie pisało jak krowie na rowie co będzie w grze a co nie, teraz wielkie zaskocznie :P a może to onetowe trolowanie się zaczyna ?
  • SadhuSadhu Member Posts: 4
    Gra spełniła wszystkie moje oczekiwania. Dawno już nic mnie tak nie wciągnęło.
  • WybranWybran Member Posts: 162
    Taa mnie też, jak smok kreskę siarki.
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    BG:EE jest jak najbardziej OK. Pewnie, że można by poprawić to i owo, ale nie jest to jakiś specjalny problem. Rozgrywka jest przednia. Jestem zadowolony i czekam na DLC.
    Trochę wtopa z tym OpenGL i kartami Intela i rozumiem rozgoryczenie wielu graczy, kiedy kupiona gra nie działa lub chodzi jak wóz z węglem, ale sama rozgrywka wymiata.
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    @Sadhu zgadzam się - Wczoraj 6h grania i zero zmęczenia czy znużenia. W dalszym ciągu Baldur wciąga jak bagno. ;)
  • WybranWybran Member Posts: 162
    Naprawdę działa Wam płynnie i szybko jak Baldur's Gate 2?
  • SheeShee Member Posts: 139
    Mnie już także śmiga, ale wciąż jest trochę błędów...
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    @Wybran u mnie jest 30fps ale jakoś się przyzwcziłem. :P
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    Jedną z największych zalet w BGEE jest brak ekranów wczytywania i zapisywania. Wszystko szybko i płynnie.
  • ireniqsireniqs Member Posts: 104
    Dokładnie. Działa to tak sprawnie, że zapomniałem o tym że kiedyś takie ekrany były. ;)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Leci tak szybko, że nie zauważyłem kiedy skończyłem grę ;)
  • hajimodottirhajimodottir Member Posts: 63
    Lucky said:

    Leci tak szybko, że nie zauważyłem kiedy skończyłem grę ;)

    szybkiś. ja się delektuję. chodzę gdzie mogę, zaglądam pod każdy kamień i robię każde zadanie :)

Sign In or Register to comment.