Skip to content

Planescape Torment: EE - Aktuální čeština

124»

Comments

  • OndrejVasicekOndrejVasicek Member Posts: 23
    Super, díky, koupil jsem.
  • UranUran Member Posts: 65
    edited December 2018
    Nepatří to uplně sice sem, ale existuje/nebo překládá se UB pro PT:EE?- https://forums.beamdog.com/discussion/68123/mod-ps-t-unfinished-business-reloaded/p1

    Mám verzi z GOG.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Uran
    Proč se ptáš, jestli existuje, když sám postuješ odkaz kde si můžeš stáhnout UB pro PT:EE? :D

    UB je ze slušné části v češtině, jelikož pracuje s velkým množství textu, který je součástí češtiny, ale hra ho nepoužívá (pokud nenainstaluješ UB). Vlastně teď toho bude přeložené ještě víc, protože když jsem dělal na češtině pro PT:EE, našel jsem docela dost (starého a ve hře normálně nepoužívaného) anglického textu, který jsem (z principu) přeložil.

    Jo a Beamdog vlastní práva na UB a měl možnost ho zakomponovat do hry, ale na žádost Chrise Avalona (který dohlížel na tvorbu EE) to neudělal, protože ten jim řekl, že je dobrý důvod proč obsah UB nebyl použit. Nebylo to kvůli nedostatku času, ale protože se sami rozhodli některé části odstranit, nebo nedodělat, jelikož byly nekonzistetní se zbytkem hry.

    Každopádně, UB jsem hrál a žádný velký zázrak to není.
    Prakticky o nic nepřijdeš.
  • Franky4Franky4 Member Posts: 33
    Ešte sa pre istotu spýtam edwin a spol, táto čeština oficiálne teda nevyšla? Keďže ju nevidím v položke language v hre.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Franky4 wrote: »
    Ešte sa pre istotu spýtam edwin a spol, táto čeština oficiálne teda nevyšla? Keďže ju nevidím v položke language v hre.

    A mluviš o GoG, Steam, Google play nebo Beamdog shop?
  • Franky4Franky4 Member Posts: 33
    Google play
  • DabelmDabelm Member Posts: 27
    Ios taky nic :(
  • Franky4Franky4 Member Posts: 33
    edited July 2022
    To čo sú za neschopakov ten beamdog, veď čeština bola dokončená roky dozadu na planescape a oni ho tam doteraz neimplementovali? To je snáď zlý vtip :D... To znamená že na BG2 tiež nebude nikdy čeština priamo v hre na iOS ani Androide. Nemám slov a to som sa tak tešil že si to zahrám v kúpeľoch po večeroch keď bude nuda.
  • DabelmDabelm Member Posts: 27
    Je to banda lemplú. Jasně dávají najevo že hráči z české republiky jsou jim úpně u zadku. Odemě už beamdog neuvidí nikdy ani euro i kdyby v budoucnu vydali cokoliv. To to radši upirátím. Místo aby se o svoji komunitu staraly tak na ni serou.
  • Ahoj, čeština je skvělá, hru jsem dohrál už před dvěma lety a rád bych si ji zopakoval, ale samozřejmě jsem si nezálohoval překlad a z uloz.to už teď nic nestáhnu. Mohl by sem někdo přidat funkční link? Moc děkuji!
  • DabelmDabelm Member Posts: 27
    Ahoj, čeština je skvělá, hru jsem dohrál už před dvěma lety a rád bych si ji zopakoval, ale samozřejmě jsem si nezálohoval překlad a z uloz.to už teď nic nestáhnu. Mohl by sem někdo přidat funkční link? Moc děkuji!

    Nikde nic stahovat nemusíš, čeština je přímo součástí hry.
Sign In or Register to comment.