Skip to content

[ SEZNAM ] - Módy do BG1:EE

1235»

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Mirak said:

    Existoval mod, který zpřístupnil první část Cloakwoodu a tedy možnost zajít si pro Corana hned na začátku.

    Jo, ten mod tady máš na první stránce :wink:
    grahf1980 said:

    Zrušiť quest timer chcem preto, aby som si mohol robiť svoje veci a nemusel niekam rushovať. Inak postáv s timerom je viac (Kivan, Coran (u tých mi to vadí najviac), Safana, Kagain..)

    Nevím jestli to má vůbec smysl...
    Třeba splnění úkolu pro Corana nebo Kagaina zabere míň jak 5 minut.
    Jediný koho bych dokázal pochopit je ten Kivan a Safana, ale oba mají tak strašně dlouhý timer (a několikrát tě upozorní) že je to skoro zbytečné. Každopádně pokud se s tím chceš otravovat, tak si stáhni program Shadow Keeper a tam si můžeš u dané postavy nastavit veškeré údaje týkajících se jejich Q.

    Pokud si chceš někoho vyvolat, tak příkaz je:
    C:CreateCreature("[kód postavy]")
    Když mi řekneš koho chceš, tak ti tady napíšu jejich kódy.

    Ale jednodušší je udělat to co navrhoval Mirak a na plně otevřené mapě si rovnou zaběhnout pro všechny které potřebuješ.
  • grahf1980grahf1980 Member Posts: 13
    Ano, zaberie to 5 minut, ale jak u Kivana, tak u Corana musíš ísť do tých lokácií, do ktorých máš prístup až keď ťa tam pustí príbeh. Nechcem predbiehať udalosti.
    Ten konzolový príkaz znamená, že vytvorí dané npc...čiže jeho original bude stále na svojom pôvodnom mieste? Nebude sa to potom nejak biť? Každopádne ťa poprosím o kod na postavy Viconia, Edwin, Dorn, Kagain a Kivan.
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    No, s Dornem bych radši moc nešachoval, protože ještě před tím, než ho můžeš vzít do party, ho jednou nebo dvakrát potkáš, tam by se to mohlo solidně mydlit a mohl by se domrvit jeho quest.
  • grahf1980grahf1980 Member Posts: 13
    Už som našiel tie kody.
  • HicMakerHicMaker Member Posts: 1
    Zdravíčko nijaký způsob jak mody zprovoznit společně s datadiskem Dragonspear?
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Chtěl bych si rozehrát znovu od začátku, nějaká šance že výhledově bude mod 09 a 10? Poběží mody se SoDS? díky
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Kokocudaci

    http://www.baldursgatemods.com/forums/index.php?action=downloads;sa=view;down=197

    http://gibberlings3.net/forums/index.php?s=498f0c120fdd34d87dc9991d73b54bea&app=downloads&showfile=908

    http://gibberlings3.net/forums/index.php?s=498f0c120fdd34d87dc9991d73b54bea&app=downloads&showfile=692


    P.S.
    Omlouvám se, že to tady poslední dobou trochu zanedbávám, ale nová práce mě hodně vysiluje a když se pak vrátím domů a všude je navíc příšerné vedro, tak člověk vážně nemá na nic náladu.
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    @Edvin Moc díky a ať se daří v nové práci :smile:
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Tak včera jsem si s tím konečně pohrál. Když jsem se snažil udělat hru modovatelnou nefungovalo mi to. Pak jsem po nějakých pokusech "nainstaloval" modmerge z linku níže a funguje to. Jedu BG npc project a Dark side of the Sword Coast. Zatím se zdá že vše funguje jak má. Ten npc project vypadá zajímavě akorát ta Imoen je strašně ukecaná a některé ty dialogy vypadají jak parodie. https://forums.beamdog.com/discussion/50441/modmerge-merge-your-steam-gog-zip-based-dlc-into-something-weidu-nearinfinity-dltcep-can-use/p1
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Edwin nemas tam linky na NPC project a BG dark side of the sword coast.... nemozes mi to hodit... dikes.
    A je to prelozene ?
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Neviete ako sa volal mod, ktory pridal portrety vsetkym postavam ? nemenil povodne portrety, ale kazda postava s ktorou som rozpraval mala svoj portret.
  • SolomonSolomon Member Posts: 23
    Cao všem. Nevíte někdo, které mody jsou v češtině hratelné na mobilu? Nejsem úplně technický analfabet, ale než se pustím do jejich instalací a hraní nové hry, rád bych věděl, jestli to má vůbec cenu. Děkuji za případnou odpověď.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Solomon
    Do BG1 toho zatín přeložené moc není, prakticky jen to, na čem dělá @Vicq
    V současné době věnuji svou pozornost módům do BG2.
  • SolomonSolomon Member Posts: 23
    Děkuji za odpověď. Škoda, že v češtině není asi téměř nic. BG1 znám z paměti, dohrál jsem ho asi 40x :-/ Osobně mě baví víc, jak dvojka. A třeba Isra nebo Unfinished Business by mě lákali, ale nikde jsem nedohledal, jestli je něco česky. Popravdě se mi nechce drbat v mobilu a řešit jak tam dostat mody, abych pak zjistil, že mi to nejede nebo je to v angličtině. Budu doufat, že se někomu zželí nás, co neumíme anglicky a čekáme na češtiny. Jinak díky za češtinu ke dvojce. Super práce a hned jak dáte echo, že už je to hratelný podle vašich představ, jdu na to. Díky
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Chci se @Edvin a, @StrangerMoudry a dalších zeptat, jestli existují nějaké zajímavé mody také pro SoD. :)
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Danny_S wrote: »
    Chci se @Edvin a, @StrangerMoudry a dalších zeptat, jestli existují nějaké zajímavé mody také pro SoD. :)

    Velmi dobrý je jasteyho tweak pack, který narovnává některé příběhové nesmysly, hlavně tedy závěr.

    https://gibberlings3.net/mods/tweaks/jasteys-sod-tweak-pack/
  • VicqVicq Member Posts: 73
    Pokud je mi známo, @Edvin se nyní specializuje hlavně na mody pro BG2.

    Co se týká modů pro BG1 nebo SOD, případně pro všechny EE hry, pár jich mám přeložených, ale během dvou let práce na překladu BG2 trochu zastaraly, takže je potřebuji aktualizovat.

    @MiraStastny :

    Jastey SOD Tweak Pack v9.2 je jeden z modů, který mám v plánu přeložit. Až to bude, určitě to dám na vědomí...
Sign In or Register to comment.