Skip to content

[ SEZNAM ] - Módy do BG1:EE

135

Comments

  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Existuje nějaký mod, který ruší max. EXP 161'000 bodů?
    Už jsem ve 4. patře Věže a 5 postav už je na max, jen Jaheira by ještě mohla postupovat.
    Kdyby nějaký takový mod byl, tak budu za něj moc vděčný. :-)

    Díky moc za tip.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @Danny_S - G3 Tweak Pack to umí. Popř. sem někde zahlíd i mod kterej ti tam přidá funkční výběr HLA...
  • beobeo Member Posts: 143
    edited December 2013
    Diky, BG2Tweaks (G3 Tweak Pack) ma asi vacsinu uzitocnych tweakov, ale ked som aktivoval/instaloval vsetko co som chcel z celej ponuky, tak mi hra zamrzla pri vymene brnenia. Mozno kvoli tomu, ze slo o save z pokrocilejsieho stadia hry a hral som v cestine. Asi to ale netreba silit a pouzijem len par veci z "Convenience Tweaks".

    Snad sa coskoro dockame aj BG1NPC Project a DSoTSC.

    O tom ze by sa pracovalo na BG:EE verzii Unfinished Business som nepocul :(

    Inak z tych mensich este Cosmetic Revisions.
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Zdravím měl bych dotaz na mod k Baldurs Gate 2 EE. Existuje nějaký mod který mi dovolí mít všechny pevnosti ? Jsem šílený na získávání a plnění úkolů a nechce se mi kvůli několika pevnostem hrát hru snad 10 krát :D Jestli jo můžete mi prosím hodit odkaz na stáhnutí ?
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    @DragoLord: BG2 Tweak Pack má komponent "multiple strongholds". Můžeš ho stáhnout tady: http://forums.gibberlings3.net/index.php?app=downloads&showcat=38
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Ok díky. Bude to fungovat i s češtinou a s novými pevnostmi ? Zatím vím jen o pevnosti pro mnichy ale kdo ví :D
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Jak koukám tak se celkem bojím i instalovat :D Kdyby mi to přepsalo hru na angličtinu tak jsem vy víte kde :D
  • tatoktatok Member Posts: 174
    @DragoLord Tweak Pack je přeložený do češtiny.
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Jo díky už jsem koukal a instaloval jen tu reputaci na postavy a pevnosti. Co ty nové dialogy a předměty ty jsou taky přeložené?
  • DudoDudo Member Posts: 361
    ten mod sa da potom aj v pohode odinstalovat ?
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Jo jde to i odinstalovat :D, Jsem zvědavý jak to bude fungovat :D Jen tu romanci jsem si nedal a nedám :D Přijde mi uchylný kdyby mě chlapa balil Anomen třeba :D
  • DudoDudo Member Posts: 361
    neviete poradit ako ten tweak pack nainstalujem ? lebo mi to nejako nejde : )
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Já to udělal tak že jsem si to stáhl z těch stránek. Stáhnul jsem si verzi Windows a spustil exe. Pak jsem musel zadat místo kam to chci instalovat obvykle místo kde je hra nainstalovaná. Pak to zapneš znova exe a už to jede. Akorát mačkáš tlačítka Y na ano a N na ne :D
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Podle toho co chceš instalovat, instaluješ jen to co chceš :D
  • DudoDudo Member Posts: 361
    uz som to zvladol : )
  • KalachKalach Member Posts: 4
    Mam nainstalovane BG:EE a rad by som pripojil tieto mody: BG NPC projekt a nejake tie tweaks packy alebo mensie upravy ak existuju...Problem je ze neviem presne ako na to...Mohol by prosim vas niekto poradit? V akom stave je BG NPC projekt? Bude kompatibilny? A existuju nejake tweak packy s upravami? Dakujem moc za info
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Kalach
    Instalací módů na neopatchovanou pirátskou verzi silně riskuješ stabilitu hry.
  • KalachKalach Member Posts: 4
    Ja mam original sadu celu BG I a II...Len zatial BG:EE este nie...To znamena ze takuto hru nemozem ani opatchovat? A ako je na tom ten NPC projekt?
  • irendieirendie Member Posts: 421
    edited July 2014
    @‌ Kalach
    Pokud si seženeš nejnovější verzi hry tak doporučuju tyhle tweaky (pro download si zagoogli nechce se mi hledat; já osobně jich používám ještě víc, ale ne všechny co používám jsou plně kompatibilní, a ten základ je stejně tohle):
    BG1EE - G3Tweakpack, Sword Coast Stratagems
    BG2EE - G3Tweakpack, Sword Coast Stratagems, aTweaks
    A samozřejmě bych přidal Unfinished Business.
    Ještě k tomu používám části těhlech (ty ale nejsou nijak důležitý)(pro BG2EE) - The bigg Tweaks, Ding0's Tweak Pack
    A pak samozřejmě pár mechanik hry upravujou i ostatní mody (NPC, content apod.).
  • BellianBellian Member Posts: 1
    edited July 2014
    Po letech jsem se pustil do BG:EE, stahnul jsem pár módu co jsem dal Edvin (super práce a hlavně čeština). Hraji s CZ a hodil by se mi mód na šípy (šipky, prak) 999. Pokud by bylo i něco na svitky, tak by to byl luxus.

    Děkuji
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @Bellian‌
    G3 Tweakpack
    Jede jak na BG1EE tak na BG2EE.
  • KalachKalach Member Posts: 4
    Existuje nejaky mod, kde po jeho nainstalovani bude mozne kuzlit aj v zbroji? Dakujem
  • irendieirendie Member Posts: 421
    edited July 2014
    @Kalach
    Mno, takovej kterej to naprosto povoluje sem ještě neviděl (modeři BG většinou nejsou powergameři).
    Ale součástí G3 Tweakpacku je možnost kouzlit/krást apod. i ve zbrojích, čim těžší zbroj tim větší šance na to že nesešleš.
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Dobrej mohu se zeptat ty mody jsou v šechny v češtině na Baldurs Gate nebo jen některé ? A popřípadě které ? Předem děkuji za odpověd
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Ode dneška už se dá stáhnout Dark Side of the Sword Coast:)
  • UranUran Member Posts: 65
    Kivan said:

    Ode dneška už se dá stáhnout Dark Side of the Sword Coast:)

    A uz je v te verzi opravene to, ze "prizraky" pernamentne snizili uroven bez moznosti obnovy?

  • KivanKivan Member Posts: 159
    Uran said:

    Kivan said:

    Ode dneška už se dá stáhnout Dark Side of the Sword Coast:)

    A uz je v te verzi opravene to, ze "prizraky" pernamentne snizili uroven bez moznosti obnovy?

    Osobně jsem se tam ještě nedostal, protože se musí začít nová hra. Ale autor to podle svých slov opravil. Problém byl v tom, že BG1 neznala narozdíl od dvojky "level drain" efekt. To málo, co jsem viděl, zatím funguje. Jediná chyba, která se podle autorů nepovedla odstranit, je padání hry při přecházení z a do lokací DSotSC do jiných částí na mapě světa. Musí se dojít pěšky na konec mapy a přejít jen do sousedící lokace. Tzn, pokud chce v přidané lokaci jít družina na východ, dojde k pravé straně obrazovky a přesune se jen o jedno místo na mapě.
  • UranUran Member Posts: 65
    Ok. Dik za info. Ted jeste doufam, ze na to nekdo upravi puvodni cestinu.
  • MetryMetry Member Posts: 6
    Prosím Vás existuje nějaký mód který přidá ať už do BG1 nebo BG2 Cyclopy a Frost Gianty z Icewind Dale? hrozně moc se mi ty potvory líbí a chybí mi v BGčku. Pro rýpali nechci hrát Icewind Dale chci je mít v BG. Díky za odpověď :)
Sign In or Register to comment.