Skip to content

BG 2:EE

18910111214»

Comments

  • kristuskristus Member Posts: 16
    edited July 2017
    Kamarad dvojku na LoB dohral ve slozeni Bojovnik/Mag, Jaheira a Jan. Dle jeho slov mu Jan v podstate jen prekazel a pricmrndaval. Rikal, ze zaklad je mit kamennou nebo zeleznou kuzi a pak neni problem, takze dvojka solo urcite pujde... o jednicce jsme na LoB ani neuvazovali...
  • bukvabukva Member Posts: 71
    Ja to vcera rozjel na LoB za shadowdancera(dual na fightera) +npc a jsem zvedav jak to pujde. zatim mi davaj slusne zabrat jen ty druzinky skretu v irenicove zalari
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Solo jsem odehrál BG, BG2 i IWD. Jde to celkem v pohodě a je to spíš o tom, jak moc si chceš hru zkomplikovat. Měl jsem zaklínače a to je v pohodě - jen prostě furt restuješ. Pak jsem jel za stopaře což je o tom, že si taháš nepřátele stranou a podřezáváš je. S lučišníkem to pak byla docela pohoda, dokud měl člověk dost šípů (kyselinových a výbušných) a peněz na ně. Nejvíc problémů dělal supervlkodlak na Balduranově ostrově, protože regenerace. A samozřejmě jsem některé boje a hlavně bossy hrál na několikrát.
    Tu nejvyšší obtížnost jsem taky zkoušel, ale mlátit půl hodiny do blbý krysy mě fakt nebavilo
  • kristuskristus Member Posts: 16
    Tak odehrat to na insane solo neni nic sloziteho...
Sign In or Register to comment.