Skip to content

BG 2:EE

DudoDudo Member Posts: 361
edited November 2013 in čeština
na anglickom fore pise jeden ze preload uz je von. Ale ja zatial nic nevidim. K nam to pride asi az v neskorsich hodinach nie ?
«13456714

Comments

  • christofchristof Member Posts: 224
    edited November 2013
    preload se spouští všem najednou, ale asi si ten updater kontroluje aktualizace po několika hodinách (zkus úplně vypnout a spustit beamdog client)
    (já to nepoznám, obyčejnou verzi nemám, betu už mám staženou :) )
  • DudoDudo Member Posts: 361
    edited November 2013
    a kde ten beamdog client mozem stiahnut ? na ich stranke ho nevidim...

    Uz som ho nasiel : )
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Uz to taham cez ten client... Akurat dvojka ma 1,6 GB (nejak malo na to ze jednotka ma 2,3 GB)
  • azuritazurit Member Posts: 182
    pre BG2:EE nebude samostatny instalator?
  • DudoDudo Member Posts: 361
    podla mna ano, ale az od 15.11.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    skusal niekto ten preload ?
  • azuritazurit Member Posts: 182
    ja to stahujem cez klasickeho torrent klienta - torrent najdes tu (najskor sa prihlas na beamdog webe): http://www.beamdog.com/client/beam/00783.torrent
  • DudoDudo Member Posts: 361
    ale ide ti hra ? Lebo mne sice stiahlo 1,6 GB, ale nie je tam ziadny instalacny subor ani exe ani nic podobne...
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Já sem šel přes ten jejich torrent a nevim co s tim je ale jedu 2x víc upload než download od chvíle kdy sem stáh prvních 5MB... a ta rychlost 20kb/s taky neni zázračná...

    A podle toho co vim je to jen možnost mít základ hry předem abys v den vydání stáhnul jen minimum a moh hrát. Takže tam žádnej spouštěcí soubor ani bejt nemá.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @iredie mne to tiez islo najskor pomaly ale potom sa to rozbehlo. Momentalne uz mam 100% stiahnute, trvalo to len par hodin.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited November 2013
    Tak tak, stahují se jen data, ještě to k hraní není, to až v den vydaní.

    Jo a:

    We're releasing the stand-alone installer soon. If you don't want to use the Beamdog client, just hang on for a bit.

    PhillipDaigle: Brzy také vydáme stand-alone (tzn. stahovadlo bez klienta) instalátor. Pokud nechceš použít beamdong klienta, tak ještě chvíli vydrž
    azurit
  • mlokomloko Member Posts: 26
    Ahoj, prý se BG2 asi tak 4x delší než první díl, nevím dvojku jsem nikdy nehrál... ale pokud tam jsou při vydání BGEE2 takové chyby asi jako byly v BGEE viz. tato

    The start of the game is bugged for me. The golem that you give the stone at the very beginning does not open up the doors, leaving me in an endless wait for nothing lol. In any case, hope this gets fixed soon.

    mě to přijde jako když si koupim krásný jablko a kousnu do něj a vnitřek jablka bude moučný... sníst se to dá ale :o)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    mloko said:

    Mě to přijde jako když si koupim krásný jablko a kousnu do něj a vnitřek jablka bude moučný... sníst se to dá ale :o)

    Taky zrovna sleduji to MASIVNÍ množství bugů co lidi hlásí...
    Člověk by řekl, že se od vydání BG1:EE poučili a tentokrát takový polotovar znovu nevypustí. :-(
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvin said:

    mloko said:

    Mě to přijde jako když si koupim krásný jablko a kousnu do něj a vnitřek jablka bude moučný... sníst se to dá ale :o)

    Taky zrovna sleduji to MASIVNÍ množství bugů co lidi hlásí...
    Člověk by řekl, že se od vydání BG1:EE poučili a tentokrát takový polotovar znovu nevypustí. :-(
    Bojim, bojim...:-( Podle tweetu Trenta Ostera mi přišlo, že testoval jen Irenicův žalář. Hm, to zas bude maglajz...
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    A to je to venku teprve chvíli.
    Kdo ví, co toho lidi ohlásí ještě do zítřka...
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Nooo, tak si tradičně počkáme 9 měsíců na pořádnej patch a pak to bude epes ňůněs. ;-)
  • mlokomloko Member Posts: 26
    snad jo :o) můžeme jen doufat
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Člověk by pomalu začal myslel, že Beamdog opravdu nemá na podobné projekty ty nejvhodnější lidi...
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Přitom jde o původní Bioware, ne? Ne o to současný EA znásilněný studio...Ach jo, peníze, peníze vládnou světem. Já kdysi byla natěšená na Path of Exile, a po vydání tak zoufale smrdělo nedostatkem peněz, že jsem to po pár dnech odinstalovala.
  • mlokomloko Member Posts: 26
    Effiny said:

    Přitom jde o původní Bioware, ne? Ne o to současný EA znásilněný studio...Ach jo, peníze, peníze vládnou světem. Já kdysi byla natěšená na Path of Exile, a po vydání tak zoufale smrdělo nedostatkem peněz, že jsem to po pár dnech odinstalovala.

    zkus Torchlight 2 :o) vynikající, pokud jsi teda již nehrála
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Mno, mě to okamžitě (opět) uchvátilo, ale nemají být za obrazem hned u cely některé věci z BG1? Balduranova helmy, zlaté kalhoty...?
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    podle me to s tema bugama nebude tak zhave, kdyz vyslo BG1:EE tak taky vsichni nadavali na bugy, pritom ja si na nic zavazneho nevzpominam a kdyz vydali posledni patch rikal jsem si co vlastne vubec v te hre zmenili, prisla mi uplne stejna jako pred rokem
    christofazurit
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    mloko said:

    Effiny said:

    Přitom jde o původní Bioware, ne? Ne o to současný EA znásilněný studio...Ach jo, peníze, peníze vládnou světem. Já kdysi byla natěšená na Path of Exile, a po vydání tak zoufale smrdělo nedostatkem peněz, že jsem to po pár dnech odinstalovala.

    zkus Torchlight 2 :o) vynikající, pokud jsi teda již nehrála
    Hrála jsem jedničku - hrozná nuda. Kámoše jsem viděla pařit dvojku a málem z toho dostala epileptický záchvat. Děkuji, nechci. Baldur's Gate 2, je Baldur's Gate 2. :-) To nic nepřekoná...
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Idaho said:

    Mno, mě to okamžitě (opět) uchvátilo, ale nemají být za obrazem hned u cely některé věci z BG1? Balduranova helmy, zlaté kalhoty...?

    Ta helma byla ve vanile vždy v tom pokoji (Irenicova ložnice?), bo těsně před ní, v Othyugově doupěti. Už je to nějaký pátek, kdy jsem to hrála naposledy. :-) V tom obraze ale nebyla stoprocentně!
  • korkankorkan Member Posts: 23
    Idaho said:

    Mno, mě to okamžitě (opět) uchvátilo, ale nemají být za obrazem hned u cely některé věci z BG1? Balduranova helmy, zlaté kalhoty...?

    a kalhoty jsou za obrazem jen, když je máš u postavičky kterou si importuješ z BG 1


  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    No, tak v tom případě je to tak trochu "dobrá" zpráva, aspon budeme mít dost času na korekturu textu a možná i na lepší překlad, ne? ;-)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Jo, díky, helma je teda dál a kalhoty jsem v době importu neměl - myslím, že jsem je zapomněl u Viconie od které jsem se ráno před tím vypařil. Jo, zní to blbě, ale fakt to tak je :D
    azuritDudo
  • korkankorkan Member Posts: 23
    Tak jsem narazil na svůj první bug v BG2:EE :-D
    nespawnul se mi džin v Irenicově vězení.. pohladil jsem jeho lahvičku, spustil se zvuk, jakože se něco vyvolává, ale pak se ni nestalo, jen na obrozovce zčernalo pár bodů :-D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited November 2013
    Huh...
    Malá informace pro ty, kteří chtějí mít romanci s Hexxat, je to lezbička...
    ( A né, není bisexuální )
    Docela zklamání... :-(
  • tatoktatok Member Posts: 174
    @Edvin
    Fakt? To je cool, konečně budu moct hrát za ženskou! :)
Sign In or Register to comment.