Skip to content

BG 2:EE

2456714

Comments

  • DudoDudo Member Posts: 361
    Kde sa nachadza Dorn ?
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    korkan said:

    Tak jsem narazil na svůj první bug v BG2:EE :-D
    nespawnul se mi džin v Irenicově vězení.. pohladil jsem jeho lahvičku, spustil se zvuk, jakože se něco vyvolává, ale pak se ni nestalo, jen na obrozovce zčernalo pár bodů :-D

    Hm, mě fungoval normálně, dokonce jsem zkusil i jeden save a fungoval i an podruhé...
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Hexxat je po queste riadne prekvapenie ; )
  • HakrikHakrik Member Posts: 1
    Mě se zaseklo nabírání Viconie, ale reload to spravil... zatim sem cca na 12lvl a jedinný chybky co registruju je že hlavní postava nemluví..
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Potrebujem poradit. Nejako neviem pokracovat v Dornovom queste. Siel som s nim do toho domu v chramovej stvrti, pozabijal tam co mi prislo do cesty, ale vsetky dvere su pozamykane a v denniku mi nic nepise o Dornovom queste....
  • RodriggooRodriggoo Member Posts: 1
    Hakrik said:

    Mě se zaseklo nabírání Viconie, ale reload to spravil... zatim sem cca na 12lvl a jedinný chybky co registruju je že hlavní postava nemluví..

    Cau... hraju na WinXP a problem se zvukem mi vyresilo, kdyz si das upravit vlastnosti zvuku a u hardwarove akcelerace jsem si snizil posuvnik na dvojku

  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Tak už jsem taky narazil na bug... dostal sjem level a chtěl jsem si přidat bodík dovednosti, tak koukám - ajéje, mám jen jeden a žádné předchozí. No nic, tak to upravím přes editor, kouknu do staršího savu, kolik sjem měl bodíků... 0... jo proto se mi zdálo, že mi to nějak nejde :D
    Může mi prosím někdo říct, kolik by měl mít stopař bodíků dovednsotí (meče, palcáaty atd...) na lvl 14? Dík
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    Edvin said:

    Malá informace pro ty, kteří chtějí mít romanci s Hexxat, je to lezbička...
    ( A né, není bisexuální )
    Docela zklamání... :-(

    Tímhle mně trochu naštvali. Nechystá se nějáký mod, který odemkne romanci pro všechny?
  • PeccaPecca Member Posts: 2,174
    Odemknout se to dá ale romance je napsaná pro ženskou hrdinku (nevím jak moc, romanci jsem netestoval ale co jsem slyšel tak by to pro chlapa nedávalo moc smysl.

    Mimochodem jelikož to tu ještě nikdo nezmínil, tak malý (velký) spoiler:

    Ve hře je ještě jedna nová NPC)
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    @Pecca
    Můžeš sem hodit návod/odkaz jak si odemknout tu romanci? Díky.

    Ke spoileru:
    Myslíš Wilsona či jak se jmenuje (v cz se mi jeho jméno nezobrazuje), nebo je tam ještě někdo?
  • PeccaPecca Member Posts: 2,174
    @Hor89: V programu Near Infinity otevři soubor HEXXAT.BCS a v něm najdi řádky:

    IF
    Global("OHH_hexxatromancecheck","LOCALS",0)
    Gender(Player1,FEMALE)

    A v závorce přepiš FEMALE na MALE. To by mělo být vše, musíš ale myslím začít novou hru.

    A jo, o tom sem v tom spoileru mluvil.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Daju sa splnit vsetky questy u NPC postav ? Napr. ak mam v partii Korgana, on chce ist po knihu na Hrbitov, ale je to casovo obmedzene, ja ho z partie este pred splnenim questu vyhodim a potom ho (o niekolko dni) vezmem spät, tak tam ten quest este bude ?
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Dudo said:

    Daju sa splnit vsetky questy u NPC postav ? Napr. ak mam v partii Korgana, on chce ist po knihu na Hrbitov, ale je to casovo obmedzene, ja ho z partie este pred splnenim questu vyhodim a potom ho (o niekolko dni) vezmem spät, tak tam ten quest este bude ?

    Převážná většina questů není v bg časově omezená, Korganův mezi ně určitě taky patří. (Oproti tomu jsou ale časově omezeny snad všechny questy související s tvým povoláním/strongholdem) Ale doporučuju třeba nevyhazovat z party (nebo nechat zemřít) postavy s romancí, protože v původním BG2 bylo tohle dost zabugované a občas se to podivně resetovalo. Beamdogu bych úplně nevěřil, že to na 100% vyřešili.
    Dudo
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited November 2013
    Netušíte někdo jak vymáčknout Q z Rassada ?
    Táhám ho sebou už věčnost a pořád nechce nikam jít...

    Edit: Vyřešeno, ve hře je na to level scaning.
    Post edited by Edvin on
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Mate uz niekto spraveny quest s Hexxat ? Neviem dobre anglicky a robim s nou teraz jeden quest. Nieco okolo Shroud of the unproved. Je tam nejaka zlata soska chlapca, ktora zrazu ma velku vahu a nemozem sa pohnut tak ju musim nechat na zemi. Na konci som ziskal nejaky plast a teraz co ?
  • DudoDudo Member Posts: 361
    potrebujem poradit... som v drowskom meste Ust Natha a ako je bojove spolocenstvo muzov, tak hore je aj Jaellatuv dom. Su tam dva vchody, do jedneho som sa dostal pomocou kamena od licha v Deirexovej vezi a do toho druheho vchodu sa neviem dostat. Pise mi ze musim najst strazny kamen, ale ten mi zmizol ked som vosiel do toho prveho vchodu... Kde sa ten kamen da najst ?
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    pri hrani jsem narazil zatim na dva bugy ktere me pripravili o cast hry a chtel bych se zeptat jestli se s temito bugy setkal i nekdo jiny

    prvni bug byl na piratskem ostrove, pri uteku z lecebny, donesl jsem roh seamonu havarianovi do hospody a v tom momente se objevil pan piratu, uplne mimo mapu, tady jsi nejsem jisty jestli na me nema nahodou seamon cekat pred lodi?, kazdopadne by to asi vysvetlovalo to, proc se pan piratu objevil nekde v cerne texture, kazdopadne jsem pak diky tomu musel rovnou do podtemna pres portal...

    no a pak dalsi vec co me celkem mrzi, hraju za hranicare, tesil jsem se na specialni questy v umarine vrchovine a stalo se mi, ze kdyz jsem splnil prvni ukol, tj. vyhnal toho chlapka co kacel les, pri hledani sveho pokladu, tak kdyz jsem pak po case navstivil umarinu vrchovinu znovu, abych si odnesl nejake veci do sveho srubu, tak jsem zjistil, ze jsem ztratil postaveni hranicare, ackoliv si nejsem vedom toho, ze bych udelal neco spatneho
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Lynx29
    Mohl jsi udělat špatně celkem 2 věci:
    1) Příliš ti klesla reputace
    2) Koupil jsi dětem na Umařině vrchovině pivo a meče.
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    edited December 2013
    Edvin said:

    @Lynx29
    Mohl jsi udělat špatně celkem 2 věci:
    1) Příliš ti klesla reputace
    2) Koupil jsi dětem na Umařině vrchovině pivo a meče.

    reputace mi praveze neklesla ani jednou a detem jsem koupil pouze pivo a to jeste predtim, nez jsem se stal hranicarem, naopak musim rict, ze me dvakrat navstivilo to decko, co mi zadava na umarine vrchovine ten quest, po druhe to bylo prave po tom co jsem vyhnal toho chlapa z lesa, od te doby me tam nemaji radi
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    No, já mám pocit, že na to aby tě vykopli stačí, abys děckám koupil jenom to pivo a je úplně fuk, že jsi to udělal předtím. Ale je samozřejmě divný, že tě vyrazili až po prvním questu.
  • bukvabukva Member Posts: 71
    @linx29 ten prvni bug se mi stal taky
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Uf, jsem rád, že čekám.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Da sa Kangaxx zabit bez toho aby mi niekoho uväznil ? : )
  • PeccaPecca Member Posts: 2,174
    Použij svitek ochrana před magií.
  • novotnj7novotnj7 Member Posts: 2
    Idaho said:

    Tak už jsem taky narazil na bug... dostal sjem level a chtěl jsem si přidat bodík dovednosti, tak koukám - ajéje, mám jen jeden a žádné předchozí. No nic, tak to upravím přes editor, kouknu do staršího savu, kolik sjem měl bodíků... 0... jo proto se mi zdálo, že mi to nějak nejde :D
    Může mi prosím někdo říct, kolik by měl mít stopař bodíků dovednsotí (meče, palcáaty atd...) na lvl 14? Dík

    Chtěl bych se zeptat jaký editor používáš a co otevřít, kde co přepsat. Nabral jsem člena do skupny a má málo XP chtěl bych ho nějak přiblížit k mému lvl. Jde to něja udělat? Cheaty nefungují a save editor jem žádný funkční nenašel. Na jednu stranu jsem rád že to nejde abych si nezkazil hru, ale zas mě hrozně štve, že jsem na 14 lvl a on na 8 s třetinovou zkušeností.

  • SouthpawSouthpaw Member Posts: 2,026
    Dudo said:

    Da sa Kangaxx zabit bez toho aby mi niekoho uväznil ? : )

    Alebo zvitok ochrany pred nemrtvymi...ten by mal tiez fungovat.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    A na Demogorgona mate nejaku taktiku alebo nejaky postup ?
  • MadokMadok Member Posts: 46
    Kup si svitek v krame na Waukenine promenade, presne nevim jak se jmenuje, ale je to nejaka magicka ochrana ;)
  • reddwarfreddwarf Member Posts: 22
    Aha, tak proto mě sprdla, že jsem si začal něco s Dornem. No nic, tak příště.
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    cau, na konci tob jsou na poslednim ostruvku dve viceruke potvory jmenem malirith, nepusobi na ne zbrane +5 a jsou zcela odolne na magii...opravdu nevim jak bych je mel zabit
Sign In or Register to comment.