Skip to content

BG 2:EE

1246714

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Právě že ne, Imoen získáš během dlouhé linie příběhových úkolů, během které se vrátíš do Athkatly až za HODNĚ dlouhou dobu. Když si pro ni ale půjdeš příliš brzo, tak to budeš mít hodně těžké. ( A připravíš se pár dobrých úkolů, protože jsou omezené na určitou příběhovou oblast a ty nebudeš mít sílů na to, aby jsi je v dané době udělal )
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    tak to je naprd no koho si teda mam vzit jako maga a zlodeje
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Dle mého je ideální Jan. Nejen že má skvělé hlášky, ale je to skvělý zloděj a slušný mág.
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    toho prozatim mam ale Imoen se zase vic hodi do pribehu
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Ak chces mat silnu partiu, tak sa na Imoen vykasli...
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    @raiderpesi

    Nauč se psát aspoň otazníky.

    Nemůžeš.
  • HadrianBlackwaterHadrianBlackwater Member Posts: 121
    Nee, oni zrušili pro dvojpovolání usedlosti. Můžeme mít jen jednu -_-
  • XavikXavik Member Posts: 89
    Zdravím, tak po dlouhé době jsem se zde podíval a úplně jsem zapomněl, že už je BG2:EE. Tak to plánuji hrát se svou bývalou postavu z BG1:EE, kterou jsem si tam dal, ale jaksi mi nefunguje využití "bugu", kdy dám před začátkem hry mezerník, abych si vyhodil veškerý inventář na zem (tak jak to šlo v původním BG2). Už to nejde nebo dělám něco špatně? :) Rád bych si importoval do hry jak postavu, tak i její věci. :) Díky za odpověď.
  • christofchristof Member Posts: 224
    chyba už je opravená, tak se musíš hezky snažit poctivě :P
  • XavikXavik Member Posts: 89
    edited December 2013
    christof said:

    chyba už je opravená, tak se musíš hezky snažit poctivě :P

    To není problém, jen jsem nechtěl začínat bez toho, že bych nevěděl, jak to je. :D:)

  • pestwolfpestwolf Member Posts: 8
    Tak som aj ja stratil to postavenie Rangera v Umerinej Vrchovine, co mi az tak nevadi, ako ze som tam mal v truhle rozne itemy :/ dostanem ich spat niekedy? dik
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    pestwolf said:

    Tak som aj ja stratil to postavenie Rangera v Umerinej Vrchovine, co mi az tak nevadi, ako ze som tam mal v truhle rozne itemy :/ dostanem ich spat niekedy? dik

    ne
  • XavikXavik Member Posts: 89
    MOŽNÝ SPOILER: Mám problém s Hexxat. :D Udělal jsem její úkol v kryptě a teď ji chci vyhodit z party. Bohužel mi dá všechny své předměty včetně jakéhosi Casque of Dragomir, který nejde vyhodit, protože se s ním nedá v inventáři vůbec hejbat. Co s tím? :) Díky.
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    Jak se mam dostat do mesta drowu, drak me promenil ale vchod se my neotevrel
  • DudoDudo Member Posts: 361
    vchod sa ti ani pri drakovi neotvori. Musis vyjst von od draka a ist na sever od dracej jaskyne do drowskeho mesta...
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    jo diky uz jsem to nasel ja byl jenom slepej
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    daji se nejak zapnout ceske titulky u uvodnich a zaverecnich scenach
  • HadrianBlackwaterHadrianBlackwater Member Posts: 121
    zatim ne
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited January 2014
    Dobré zprávy, konečně je aktivní přenášení strigů mezi BG1 a BG2.
    Naneštěstí je to na mě příliš složité a nechtěl bych to rozdrbat, takže to raději nechám na @christof ovi, který o těhlech programech ví mnohem víc, než já. Pokud se mu to tam podaří vložit, víc než rád, těch několik stovek strigů projdu a opravím.
    Post edited by Edvin on
  • DudoDudo Member Posts: 361
    a co to znamena ze je aktivne prenasenie stringov ?
  • christofchristof Member Posts: 224
    dá nám to asi 500 textů, které jsou stejné v BG1 a BG2, a které už jsme opravili pro BG1
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Všechna sláva christofovi, už to jede ! ( už na tom dokonce dělám )
    Budeme mít některé věci opravené dřív než aglická verze :D
  • tatoktatok Member Posts: 174
    Dají se splnit všechny questy nových NPC aniž bych je bral do party?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @tatok
    Pokud si nevezmeš nové NPC do party, tak prakticky není téměř žádný rozdíl mezi BG2 a BG2:EE :-(
    Jedna z věcí, co mě fakt štve. Já bych přidal i nějaké oblasti, které by byly přístupné i obecně.
  • mlokomloko Member Posts: 26
    a co bugy v BG2:EE oproti BG2? Je to více vyladěné, nebo spíš naopak?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited January 2014
    No, abych řekl pravdu, tak třeba moje platinová edice BG2 žádné velké bugy neměla, ale přetáhli tam věci z jedničky, což znamená nová povolání a přehlednější bojový systém.Kdybych se měl rozhodnout, tak určitě sáhnu raději po BG2:EE než po BG2, ale těch změn tam není tolik a nejsou tak významné, aby kvůli toho bylo potřeba vydávat novou hru. Patch by to vyřešil, ale za ten by zas nikdo nechtěl platit takové částky :D
  • tatoktatok Member Posts: 174
    @Edvin: Díky za odpověď. A souhlasím, tím pádem mě hra vlastně nutí mít nudného Rasaada, abych mohl splnit docela dlouhý a dle mého slušný quest. To je dost na pytel.
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    A já jsem rád, že už se v tom moc nevrtali. BG2 je obrovská sama o sobě a není moc důvod ji rozšiřovat o další lokace. Navíc nemají ani dostatečně schopné grafiky na to, aby ty lokace bez problému zapadly mezi ostatní. Když pominu technickou stránku hry, tak už zkrátka dvojka ani moc "enhancovat" nepotřebovala.
  • HadrianBlackwaterHadrianBlackwater Member Posts: 121
    a když si to chce někdo vylepit, stačí sáhnout po WEIDu modech.
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    No tak nepotřebovala ale jak si všimneš tak mapa je celkem velká a je spousta možností jak to rozšířit :D A já raději budu hrát déle a bavit se :D Jen by tam mohli dát třeba i zbylé postavy z Baldurs Gate 1 nebo alespoň co se s nima stalo. Kivan a další :)
Sign In or Register to comment.