Skip to content

FAQ - odpowiedzi na nurtujące Was pytania :)

1679111218

Comments

  • gaxxxgaxxx Member Posts: 64
    no i padły serwery, nawet strona beamdog teraz nie działa - well done gentelmen :d
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    A własnie chciałem dociągnąć resztę......bo od 12 net bez limitów ;/
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    Nie rozumiem skąd ten dziki pęd... czy się ściągnie za 5 minut, czy za 5 godzin, czy za 5 dni... i tak do 28.11. nihil novi.
  • lukpeplukpep Member Posts: 10
    Btw dostaliscie maila? U mnie pusto a mieli wysyłać jak pre-load będzie dostępny
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    edited November 2012
    @M6k3
    To w tych czasach jeszcze są internety z limitami?
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    Łącze radiowe nie jest tak pojemne jak miedź czy światłowód, ale jakiś czas temu chodziły słuchy, że i na stałe łącza będą limity...
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    standard w wszystkich sieciach
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Ile waży ten plik? Bo - jak mówi mail - można ściągać bezpośrednio (bardzo ładnie podpięli link) i przez klienta, ale plik sam waży 2,4MB. Ktoś może to potwierdzić?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    edited November 2012
    Wybran said:

    @gaxxx Potrafisz wpleść przekleństwo między własne imię i nazwisko? Wy tak na serio z tym partyzanckim dubbingiem czy to tylko zbiorowy żart?

    Tak się właśnie nad tym zastanawiam i myślę, że jednak nie żart.

    Edit, sory za dubla, wymsknął mi się.
    Dziś wreszcie ściągnę chyba tego klienta.
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    Wiem, że teraz dyskusja dotyczy czego innego, ale tak mnie ciekawi - czy ta nowa postać, Dorn Il-Khan to jest jakaś rodzina Gromnira z ToB? Bo tamten też się nazywał Il-Khan...
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    czy gra w dniu premiery będzie dostępna np: w empiku ?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    @zdechlak - świetny dowcip :D
  • TomaszTomasz Member Posts: 12
    Czyli, żeby zakupić BG potrzebuję konta paypal lub kartę kredytową?
    Jeśli nie mam to nijak mogę kupić?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Kredytowej nie musisz, może być zwykła debetowa (bankomatowa) - tak słyszałem, ale tak, to są opcje kupna gry, ale w dzisiejszych czasach to chyba żaden problem.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Jak na razie to nie da się nawet pobrać, jak można tak słabo się przygotować przy takim opóźnieniu... niepoważne zachowanie ze strony studia, jesli ktokolwiek myśli ze pogra sobie 28 to rozwieje jego wątpliowsci już dziś. Jeśli przy pre-downloadzie nie da sie prawie w ogóle pobrać plików to wyobraźcie sobie co będzie w dniu premiery gdy każdy będzie chciał pobrać brakującą część i w końcu zacząć grać. 100 procent nieprofesjonalizmu se strony studia.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Masz trochę racji. Aż strach pomyśleć co będzie 28go.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Najgorsze że nic z tym nie robią...tylko czekają aż problem się sam rozwiąże, ale skoro mają już nasze pieniądze na koncie, mogą sobie na to pozwolić i liczyć że sprawę załatwi transfer P2P ehhhhhhhhhhh.
  • fridekfridek Member Posts: 113
    witam, jeżeli ktoś ma problem z pobraniem gry poprzez launchera to polecam sposób opisany tutaj: http://forum.baldursgate.com/discussion/6866/pre-load-lets-turbo-it#latest
    i pobranie gry zwykłym klientem torrenta.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Powiedz mi czy jak wyjdzie patch to też będę musiał pobierać go torrentem? Wolne żarty ze strony studia, zapłaciłem za działający luncher a nie partyzantkę....
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    prawie jak z Diablo 3 takie kłopoty XD
  • zdechlakzdechlak Member Posts: 75
    Lucky said:

    @zdechlak - świetny dowcip :D

    tzn, że nie będzie?
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    Partyzantka jest dla tych, którzy chcą pobrać szybciej. W przypadku patchów rzędu MB myślę że nie będziemy mieli problemów, ale dociągnięcie całej gry w dniu premiery myślę, że będzie trudne.
    No i mogliby postarać się z tą opcją P2P w luncherze, pomysł bardzo dobry i słuszny, ale dlaczego musi być tak wolny w porównaniu do zwykłego torrenta (w moim przypadku prędkość 4 razy mniejsza).
  • zwadekzwadek Member Posts: 156
    a jak wrażenia z pobierania? lepiej pobrać klienta ,czy cały launcher? a propo zakupu przez beamdog to ja miałem z debetówką straszne problemy, ani bezpośrednio kartą nie mogłem zapłacić ani paypal nie chciał mi ściągnąć z karty - trzeba było ręcznie przelać gp na paypala i dopiero wtedy udało się zapłacić
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Wszystko chyba jedno bo działają na tej samej zasadzie :)
  • haynoshaynos Member Posts: 7
    Chłopaki i dziewczęta czy coś wiadomo już nt. polskiego dubbingu do nowych materiałów w BG? Czy ktoś tutaj się tym zajmuje? Z góry dzięki za info.Interesuje mnie to zawodowo
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @haynos – ja się zajmuję tylko tłumaczeniem nowych treści BG:EE i jak wcześniej pisałem nie mam zamiaru zajmować się jeszcze dodatkowo dubbingiem. Nie wydaje mi się, żeby jak na razie ktoś na poważnie powziął się tego projektu, ale myślę, że lepiej pisać w tym temacie:

    http://forum.baldursgate.com/discussion/5008/ludzie-do-dubbingu/p1

    Jeśli zbierze się konkretna ekipa, to po premierze dostarczę dokładnie te teksty, które mają dubbing w wersji ENG.
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    ściągałem grę przez beamdoga, udało się jest przycisk start obok nieaktywny, ale na całym kompie nie moge znalezc zadnych plikow do BGEE, ktos wie o co chodzi ? :P
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @wojtek – poszukaj folderu o nazwie 00764 albo coś w tym stylu. On to powinien zainstalować w lokalizacji, którą masz ustawioną w kliencie Beamdoga.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    To znaczy nie masz folderu z BGEE?
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    narazie nie wychodzi, a numer tej lokalizacji gdzie moge znalezc? dzięki za pomoc!
Sign In or Register to comment.