Skip to content

FAQ - odpowiedzi na nurtujące Was pytania :)

17810121318

Comments

  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    viader said:

    To znaczy nie masz folderu z BGEE?

    no wlasnie nie mam albo nie moge znalezc

  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited November 2012
    bc1a1.acm, bl2.mus, dung2a.acm, bw1e1.acm, aGen.BS, BPTheme.mus Tutaj masz kilka nazw plików, może spróbuj przeszukać dysk według którejś z nich.

    Ewentualnie wpisz 'regedit', i szukaj w rejestrze frazy 'Beamdog', powinieneś dojść gdzie jest folder po tym.
  • artas87artas87 Member Posts: 28
    domyślnie c/programfiles/beamdog/games/00766

    tam powinieneś mieć pliki, ale na nic Ci one, nie idzie i tak nic zrobić ;)
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    ok dzieki bede probowal, w razie niepowodzenia nie jest mi to w sumie do niczego potrzebne 28 sciagne ostatni procent i juz bedzie normalnie widoczne?
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    Tak, przez będziesz mógł odpalić grę, może jeszcze skrót zobacz jaką ma ścieżkę.
  • wojtekwojtek Member Posts: 311
    jeszcze jedno pytanko :) czy to co widać w trailerze i w screenach to jest ta poprawiona grafika? owszem troche widać że jest lepsza , ale smiem twierdzic ze bardzo nieznacznie.. niech ktoś mi powie że tak jak gdzieś czytałem ale tego nie jestem pewien dopiero w samej grze będzie widać to o wiele mocniej , podobno w kontrakcie nie mogą wypuszczac tych najlepszych ? czy to prawda czy naczytałem sie bzdur?
  • WybranWybran Member Posts: 162
    @wojtek Chyba naczytałeś się bzdur. Poza dostosowaniem gry do wysokich rozdzielczości i poprawieniem modeli postaci grafika nie dostała żadnego boostu. Z tego co wyczytałem to oryginalne artystyczne materiały źródłowe przepadły w pomroce dziejów. Osobiście w to nie wierzę ale takie jest niestety stanowisko twórców.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    w koncu zrobili coś z serwerem, w koncu mogę powiedzieć im gooooooooood job !
  • gaxxxgaxxx Member Posts: 64
    prędkość pobierania 62 b/s - czas pobierania - 2 lata i 149 dni, trochę sobie poczekam jeszcze :D
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Ja zacząłem wczoraj i skończyłem wczoraj, może 2 godziny to trwało. przez lunchera, nie klienta :D
  • gameliongamelion Member Posts: 36
    Mam ściągnięte wczoraj około 350 MB, dziś próbuje dociągnąć resztę ale w kliencie BeamDog wyskakuje napis: "Getting download info..."
    Czy oznacza to że serwer jest zawalony i na razie się nie wcisnę czy może problem jest po mojej stronie ze nie mogę ściągać dalej gry?
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    edited November 2012
    ja pobierałem o 3 do 4 w nocy......wtedy serwy nie były zawalone i full speedem darło, teraz moge sobie pooglądać bezużyteczne katalogi :D baaaa nawet pliku exe nie ma;d wiem też ze 28 sobie nie pogram bo to się poprostu nie ściągnie tak będzie serw zawalony ;d
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    Powiedzcie, macie też coś takiego, że jak załączycie ściąganie to cały czas wyskakuje komunikat "Getting download info..."?
  • fridekfridek Member Posts: 113
    edited November 2012
    tak często bywa, i jest to spowodowane zbytnim przeciążeniem ich serwerów. Jeżeli ci to nie robi różnicy możesz grę ściągnąć za pomocą zwykłego torrenta - na to samo wyjdzie.
    btw. orientuje się ktoś czy będzie możliwość ustawienia polskich napisów + angielski dubbing? czy tylko polski + polski / ang + ang
  • Wielki_KlocWielki_Kloc Member Posts: 37
    No można tym torrentem, a pytanie czy ma ktoś tego torrenta? Gdzie go można zdobyć?
  • AdalbertMazurekAdalbertMazurek Member Posts: 106
    @Wielki_Kloc, w temacie Baldur's Gate: Enhanced Edition dostępny! (preloading) masz wszystko napisane...
  • SasquatchSasquatch Member Posts: 5
    Wie ktoś jak wygląda sprawa z giftami? Dawno mnie tutaj nie było a po ściągnięciu gry nadal mogę wysłać komuś BG. To jakiś błąd czy mam grę za free?
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    ktoś zdaje się wysłał a potem miał problemy, aczkolwiek pewny nie jestem gdzie to pisał :)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Ja miałem gift i go dałem. Żadnych problemów.
  • Pharaun91Pharaun91 Member Posts: 18
    edited November 2012
    Ja miałem gift, dałem i straciłem swoją grę ^^
    Teraz z kumplem dzielimy się kontem.
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    Jesli ktoś nadal ma problemy z pobraniem to niech usunie klienta wraz ze wpisami do rejestru, i zacznie na nowo pobierać mi dziś w nocy to pomogło. Co więcej pobierałem bezpośrednio z serwera a nie prze P2P gdyż nie miałem w folderze klienta żadnych plików TRACE....ogólnie sam klient szybciej działa, może to dlatego że serwery sa mnie przeciążone a może nie. Na forum generalnym też polecany jest ten sposób!
  • PhælinPhælin Member Posts: 316
    Zostawiłem na godzinkę, wracam, i jest :P
  • sensejhamasensejhama Member Posts: 26
    Około 30-40 min. A wahania były ogromne. Potrafiło iść 100 kilo a czasem nawet 4m , ale dało rade :-)
    A w przyszły weekend ulice opustoszeją bo każdy będzie ciął w baldura
  • M6k3M6k3 Member Posts: 180
    zupdatowali installer i clienta i teraz lepiej ściaga, wieć 28 powinno się tez nieco lepiej pobierać ;)
  • gameliongamelion Member Posts: 36
    czy w folderze Manuals będzie to samo po Polsku?
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @gamelion - nie tłumaczyliśmy instrukcji, chociaż tam to wygląda mniej więcej jak kopiuj+wklej z oryginalnego manuala. Może jeszcze coś z tym zrobimy, ale nie obiecuję.
  • gameliongamelion Member Posts: 36
    No to idę uczyć się angielskiego ;)
  • maneromanero Member Posts: 392
    Wybaczcie mi nubskie pytanie, ale od czwartku bardzo dużo się dzieje i kompletnie nie wiem o co chodzi. Czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi z tym preloading? Czy ktoś już normalnie pyka w BGEE?
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    edited November 2012
    @manero - to jest po prostu wstępne ściągnięcie plików z grą. Jeszcze nikt nie gra oczywiście. To tak jakby sklep dał Ci możliwość kupna większej części z interesującego Cię przedmiotu, żebyś nie musiał na przykład stać w długaśnej kolejne w dniu premiery. Masz tym samym pewność, że już rzecz nabyłeś / ściągnąłeś i czekasz na ostatni sygnał od wydawcy. Tak samo tutaj, prawdopodobnie żeby nie obciążać serwerów w dniu premiery Panowie udostępnili część plików gry - oczywiście nie można jeszcze grać, za to później do ściągnięcia zostaną ostatnie MB i będzie można instalować i grać.

    @gamelion - ucz, ucz, przyda się nie tylko w Baldurze :D
  • fridekfridek Member Posts: 113
    preloading to coś takiego, że część gry możesz już ściągnąć przed premierą tj 1,8GB. Nie, nikt jeszcze nie grał ( chyba :D ) i dopiero w dzień premiery będzie można dociągnąć ostatnie brakujące pliki i cieszyć się grą.
Sign In or Register to comment.