Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Axis & Allies 1942 Online is now available in Early Access! Buy it on Steam. The FAQ is available.
New Premium Module: Tyrants of the Moonsea! Read More
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Co zrobić, by mieć dubbing w BG1:EE

1151617181921»

Comments

 • copercoper Member Posts: 3
  edited March 9
  Dzięki za podpowiedzi bo miałem ten sam problem. U mnie zadziałało otworzenie ostatniego interesującego mnie save'a w notatniku i zamienienie : SAV V1.0(symbol strzałki) na SAV V1.0 (chodzi o ten symbol na końcu). OD tego momentu kolejne save'y działają dobrze i wygląda na to, że mam wszystkie dzwięki. A nie było m. in. dzwięków Ajantisa, Piotra, stworom ubyło kilka wrzasków i pewnie wiele innych. Jedyne co złe w tym sposobie to to, że mapa się zresetowała WRAZ ze wszystkimi wrogami i dialogami! :)

  Post edited by coper on
 • Schabik09Schabik09 Member Posts: 98
  siege of dragonspear też powinien być głos Fronczewskiego choćby część tego co napisali przedmówcy

 • ShavoShavo Member Posts: 3
  Podepnę się pod temat, może ktoś z Was zna rozwiązanie - jest możliwość w jakiś sposób zwiększyć głośność dźwięków inkantacji czarów ? sam efekt czaru ma głośność identyczną jak reszta dźwięków, ale chodzi o te słowa wypowiadane w czasie rzucania.
  Jakieś pomysły ?

 • KlakierKlakier Member Posts: 35
  @coper @Gordek @aragami @Szyna i wszyscy, którzy mieli problem ze znikającym Fronczewskim i resztą głosów, przynoszę nowy workaround, który podpowiedziano mi w innej sekcji na forum:
  Przenieście wszystkie pliki z katalogu overrides (Baldur's Gate Enchanced Edition/lang/pl_PL/overrides) do katalogu sounds (Baldur's Gate Enchanced Edition/lang/pl_PL/sounds). Dźwięki dalej działają, nie pompują się do save a więc nie powinny przestawać działać i można grać bez nadpisywania wersji save.

  coper
 • copercoper Member Posts: 3
  @Klakier dzięki wielkie! Potwierdzam ten sposób, teraz wszystko gra :D

  Klakier
 • BiałyWilkBiałyWilk Member Posts: 3
  Witam a ja mam jeszcze inny problem i może ktoś coś będzie wiedział jak go usunąc? Jak gram gre jedoosobowa to wszystkie dźwięki mam ale jak dam gre wieloosobowa ponieważ chcemy pograć ze znajomymi to tu sie dzieje dziwna sprawa. Mianowicie ja nie mam sporej ilości dźwięków takich jak: odgłosy stworów;xvartow,koboldów nie mam dźwięków umierających ogrów ani jak walcza z Gorionem na początku jak również nie mam przed wyruszeniem w droge należy zebrać drużyne. Co ciekawe znajomi z którymi gram teoretycznie je maja więc o co chodzi? nawet nie musze zrobić save żeby odrazu nie mieć dźwięków. Ktoś coś będzie wiedział dlaczego tak jest?

 • BiałyWilkBiałyWilk Member Posts: 3
  Musze jeszcze przetestować czy jako gość u kogoś bede miał dźwięki tych co teraz nie mam, jeśli tak znaczy że host ma coś popsute i nie ma wielu dźwieków a inni gracze u niego maja

 • BiałyWilkBiałyWilk Member Posts: 3
  Przetestowałem i tak jak myślałem jak ja jestem gościem u kogoś mam wszystkie dźwięki a gospodarz nie i na odwrót. Coś u osoby Hostującej jest nie tak i zawsze jest problem. Nie wiem dlaczego i czy to wogóle naprawia

Sign In or Register to comment.