Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Categories

Neverwinter Nights: Enhanced Edition has been released! Visit nwn.beamdog.com to make an order. NWN:EE FAQ is available.
Soundtracks for BG:EE, SoD, BG2:EE, IWD:EE, PST:EE are now available in the Beamdog store.
Attention, new and old users! Please read the new rules of conduct for the forums, and we hope you enjoy your stay!

Co zrobić, by mieć dubbing w BG1:EE

1151617181921»

Comments

• copercoper Member Posts: 3
    edited March 9
    Dzięki za podpowiedzi bo miałem ten sam problem. U mnie zadziałało otworzenie ostatniego interesującego mnie save'a w notatniku i zamienienie : SAV V1.0(symbol strzałki) na SAV V1.0 (chodzi o ten symbol na końcu). OD tego momentu kolejne save'y działają dobrze i wygląda na to, że mam wszystkie dzwięki. A nie było m. in. dzwięków Ajantisa, Piotra, stworom ubyło kilka wrzasków i pewnie wiele innych. Jedyne co złe w tym sposobie to to, że mapa się zresetowała WRAZ ze wszystkimi wrogami i dialogami! :)

Post edited by coper on
  • Schabik09Schabik09 Member Posts: 89
    siege of dragonspear też powinien być głos Fronczewskiego choćby część tego co napisali przedmówcy

• ShavoShavo Member Posts: 3
    Podepnę się pod temat, może ktoś z Was zna rozwiązanie - jest możliwość w jakiś sposób zwiększyć głośność dźwięków inkantacji czarów ? sam efekt czaru ma głośność identyczną jak reszta dźwięków, ale chodzi o te słowa wypowiadane w czasie rzucania.
    Jakieś pomysły ?

• KlakierKlakier Member Posts: 35
    @coper @Gordek @aragami @Szyna i wszyscy, którzy mieli problem ze znikającym Fronczewskim i resztą głosów, przynoszę nowy workaround, który podpowiedziano mi w innej sekcji na forum:
    Przenieście wszystkie pliki z katalogu overrides (Baldur's Gate Enchanced Edition/lang/pl_PL/overrides) do katalogu sounds (Baldur's Gate Enchanced Edition/lang/pl_PL/sounds). Dźwięki dalej działają, nie pompują się do save a więc nie powinny przestawać działać i można grać bez nadpisywania wersji save.

coper
  • copercoper Member Posts: 3
    @Klakier dzięki wielkie! Potwierdzam ten sposób, teraz wszystko gra :D

Klakier
Sign In or Register to comment.