Skip to content

Off Topic

1246732

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited October 2013
    @Effiny
    Oh, má tajná identita byla prozrazena !
    No dobře, přihodím ještě jednu odhalenější:
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvin said:

    @Effiny
    Oh, má tajná identita byla prozrazena !
    No dobře, přihodím ještě jednu odhalenější:

    Ty hele, že jsi byl taky tehdá na tom koncertě SlipKnot? :-D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Můžu upřímně říct, že ne.
    Já na koncerty moc ( prakticky nikdy ) nechodím, ale sem tam chodím na cony.
    Poslední 3 roky přednáším na Manifestu ( http://manifest.ostravstiotaku.cz/ ) a taky se pravidelně snažím jezdit do Brna na Animefest.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    edited October 2013
    Já např. ze Star Wars Conů - jsem prostě už od 16-i let velký blázen do SW a do všeho, co se SW souvisí ;-) - znám např. P. J. Trewora, takže mě docela překvapilo, že jsem na něj narazil i zde. :-D

    Pak také znám osobně, ačkoli jsme se viděli jen několikrát a to už před 13 lety na Avalconu v roce 2000, s Marcusem de Tycho, ačkoli on si na mě už asi nepamatuje, ale to jedno. :-)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvin said:

    Můžu upřímně říct, že ne.
    Já na koncerty moc ( prakticky nikdy ) nechodím, ale sem tam chodím na cony.
    Poslední 3 roky přednáším na Manifestu ( http://manifest.ostravstiotaku.cz/ ) a taky se pravidelně snažím jezdit do Brna na Animefest.

    Tak to mi teda vrtá hlavou, odkud Ti můžu připadat povědomá...No, já jsem asi všude, lidem se zaryju do podvědomí a neštěstí je na světě. :-D
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Danny_S said:

    Já např. ze Star Wars Conů - jsem prostě už od 16-i let velký blázen do SW a do všeho, co se SW souvisí ;-) - znám např. P. J. Trewora, takže mě docela překvapilo, že jsem na něj narazil i zde. :-D

    Pak také znám osobně, ačkoli jsme se viděli jen několikrát a to už před 13 lety na Avalconu v roce 2000, s Marcusem de Tycho, ačkoli on si na mě už asi nepamatuje, ale to jedno. :-)

    Marek Tvrdý je dobrej. Škoda, že jsem ho nepoznala na jedné z posledních Bioware party. Byl tam právě za Jediho. ("Džedáje?") :-) Jsem ho chtěla za překlad na Mass Effectu 3 pozvat na panáka.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    jj ... Džedáje ... :-D

    Tak to já bych na jeho místě panáka odmítl stejně jako jakýkoli jiný alkohol. ;-)

    Prostě jsem nudný a notorický abstinent a nekuřák, stejně jako mám radši spíše techno, house, trance, pop, dance a hlavně instrumentálky a vážnou hudbu a metal nebo heavy rock už vůbec ... ačkoli skladba Sleeping Sun od NightWish je asi jediné, co se mi z metalu líbí. ;-)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Danny_S said:

    jj ... Džedáje ... :-D

    Tak to já bych na jeho místě panáka odmítl stejně jako jakýkoli jiný alkohol. ;-)

    Prostě jsem nudný a notorický abstinent a nekuřák, stejně jako mám radši spíše techno, house, trance, pop, dance a hlavně instrumentálky a vážnou hudbu a metal nebo heavy rock už vůbec ... ačkoli skladba Sleeping Sun od NightWish je asi jediné, co se mi z metalu líbí. ;-)

    Každej jsme nějakej. Já ráda kulhánkoviny, jinej romantický cancy. :-) Já ráda metal, jinej techno. Hlavně, že se všichni shodnem, že fantasy rules! ;-)
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    jj ... fantasy a sci-fi je prostě nej nej a rulezzz! :-)

    Z fantasy mám rád DragonLance, celou ságu RiftWare a dále celé série Elenium, Malloreon, Tamuli a Elenium a hlavně Užasnou ZeměPlochu. :-) (y)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    edited October 2013
    Když už tu máme OT téma - nějak jsem si vzpomněl na tohle



    Neskutečný, jak mě tahle hra v "mládí" ovlivňila a že ještě dnes mě z téhle hudby tak nějak mravenčí.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    NEEXISTUJE lepší hra než Planescape Torment.
    To co jsi uvedl, je jeden ze dvou nejlepších soundtracku a tohle je druhý:

    tatok
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Jop, hodně doufám v to, že hoši z Overhaulu půjdou do PST EE. Mám doma verzi buď z Levelu, či ze Score, která funguje bezvadně, ale to rozplizlé GUI prostě nedávám. Vyrostla jsem na BG 2, které mi od loňska brutálně padá. Hry mám všechny samozřejmě v originále.
  • MajesticMajestic Member Posts: 29
    @Edvin - tak to pak jistě znáš Janičku Yuffie Kiliánovou :-D Pokud jezdíš na Animefest :-)
  • PeccaPecca Member Posts: 2,175
    @Effiny: S widescreen modem vypada PS:T docela dobře.

    image

    EEčka ale samo stejně vypadaj líp.
    CrevsDaak
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Pecca said:

    @Effiny: S widescreen modem vypada PS:T docela dobře.

    image

    EEčka ale samo stejně vypadaj líp.

    No, vidíš to, a mě vůbec nefungoval! Respektive ano, ale hra mi začala zamrzávat už rovnou v meníčku, a když jsem jí náhodou spustila, tak spadla. Je to na prd. :-( Bez tohoto módu hra běží bezvadně.
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    Edvin said:

    NEEXISTUJE lepší hra než Planescape Torment.

    PT jsme nikdy nehral a ani to neplanuju, co sem videl screenshoty a videa, tak mi ta hra prijde po graficke strance divna, ani ne tak skareda, ale proste divna...a hlavni hrdina, dvoumetrova seda gorila

    nevi nekdo jestli bude BG2:EE nejaky novy zlodej? pokud ano, tak bych po vydani patche rozehral hru za nejake jine povolani...
  • tatoktatok Member Posts: 174
    PST je geniální, o tom žádná :)

    @Promo16: Ano, zlá zlodějka Hexxat.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    A navíc bude povolná !
  • HadrianBlackwaterHadrianBlackwater Member Posts: 121
    a dva zlodeji v grupe se nekdy vyplati :)
  • DudoDudo Member Posts: 361
    co to znamena ? nech im mozem na eng fore odpovedat : )

    Then, I can truly call this weird! :) No save edit/tweak either, right?
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    chce se ujistit, že jsi ten tvůj save nijak needitoval nebo nepoužíval tweaky, noo kurňa, víš co jsou tweaky, ne? :D Prostě že hraješ na čistý instalaci BG a nic si ručně neupravuješ.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Jak musím zazálohovat hru a savy (ty jsou v documents and settings, správně?) abych mohl po přeinstalování windowsů jen hrát? Mám pocit, že když nechám hru na druhém disku, který nebudu formátovat, tak hra stejně nefunguje, stačí překopčit soubory z doc. & set., nebo to musím stáhnout znova?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Pokud nemáš hru na hlavním disku, tak stačí když si zálohuješ složku "Baldur's Gate - Enhanced Edition", která je v dokumentech. Jakmile to přeinstaluješ, tak ji tam prostě vrátíš a normálně to pojede.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Super, díky
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Hm, má tohle forum nějaké moderátory? Zdá se mi, že v každé sekci je docela nepořádek...
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Ještě jsem sice nedohrál BG2, ale ... chystá se i EE verze icewind dale 1? Mám ji sice na dvd, ale nikdy jsem ji kloudně nehrál
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Já myslím, že oficiálně nic potvrzené nebylo, ale zřejmě je to v plánu.
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    edited December 2013
    cau, mozna mi tu nekdo bude schopen odpovedet,

    zkousim romanci s anomenem a pri jednom z rozhovoru se vychlouba ze jednou pri nejakem tazeni zabil dvacet obru a ze mu ty soucasne sarvatky prijdou nudne...odpovedel jsem mu na to, aby nebyl tolik arogantni a od te doby jsem s nim uz zadny rozhovor nemel, pritom je to uz celkem dlouho...

    ukoncil jsem tim snad romanci? jsem stale ve druhe kapitole a anomen uz je rytirem
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Anomen je docela vztahovačný, takže bych se tomu moc nedivil.
  • bukvabukva Member Posts: 71
    Nevíte někdo jaké kity povolání jsou vhodné pro dvojpovolání / dual class . Zatím mi vyšel Kensai, Carodejobijec, Beastmaster a dál nevím a nechce se mi porad nahazovat :)
Sign In or Register to comment.