Skip to content

[ SEZNAM ] - Módy do BG1:EE

245

Comments

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Pecca
    Vyžádaná informace.
    Chválil jsem jak dobře vypadá GUI v BG2:EE a ptal jsem se, jestli ji nechcou zavést taky do BG:EE. Bylo mi odpověděno, že po novém patchi mezi nimi bude možné přepínat.
  • PeccaPecca Member Posts: 2,175
    No změny, které byly vidět v traileru BG2:EE, budou i v BG:EE (dolní panel), ale co myslíš tím přepínáním?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Přepínání mezi tím co tam je teď a mezi tím co přinese patch. ( Což mohlo být vidět v traileru )
  • PeccaPecca Member Posts: 2,175
    Aha, tak to jo:). Radši už nic neřikám :)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Kluci, díky moc za info. A Tobě Edvine děkuju extra moc za oživení prací na překladu. Konečně se to po roce někam hnulo. :-) Ještě číhám na patch a vrhnu se na novou hru. Už mám na papírku předchystaných několik part. :-)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Pecca said:

    @Edvin: Kde jsi to četl? Každopádně nic takového v novém patchi bohužel nebude.

    @Effiny: Pokud chceš odinstalovat hnědé GUI, musíš smazat všechny soubory toho módu ze složky override. A ano, každý nový patch všechno v override maže, takže po novém patchi musíš všechno nainstalovat znovu.

    Mňo, tak mě ještě napadá - když dám pryč upravené GUI, tak čím nahradím ty soubory? Nebo se o to postará ten slavný Japonec "Ono se to to samo?" :-) Že já jsem se v tom vrtala...
    A navíc mi příjde, že žádný patch mi nesmazal ty úpravy, Hnědé GUI mám téměř od začátku, od té doby vyšly tak tři, možná i čtyři patche a nic mi nezmizelo. Upravený level cup mám taky v pohodě. Hm, hm...

  • PeccaPecca Member Posts: 2,175
    @Effiny: Soubory ve složce override "přepisují" originální data, takže pokud je zase smažeš hra se automaticky vrátí do původního stavu, takže ano, japonec :)

    To že ti módy zůstávají i přes patche je dost divný, mě se teda mažou, tak nevím čím to je.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Pecca said:

    @Effiny: Soubory ve složce override "přepisují" originální data, takže pokud je zase smažeš hra se automaticky vrátí do původního stavu, takže ano, japonec :)

    To že ti módy zůstávají i přes patche je dost divný, mě se teda mažou, tak nevím čím to je.

    Super! Děkuji převelice! :-) Víš, já mám takový kouzelný počítač, který si dělá co chce. Myslím, že jsem první člověk na světě, kterému se samovolně vypěstoval Skynet. ;-)
    Pecca
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Effiny said:

    Myslím, že jsem první člověk na světě, kterému se samovolně vypěstoval Skynet. ;-)

    První nejsi mě to samý dělá jak počítač tak můj mobil (HP ipaq 514 voice messnger; je se schopnej i sám zapnout, vypnout měnit veškerý nastavení, volat, připojovat se na internet...). Ale uznávám že je to neprosto vyjímečný úkaz ;)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    irendie said:

    Effiny said:

    Myslím, že jsem první člověk na světě, kterému se samovolně vypěstoval Skynet. ;-)

    První nejsi mě to samý dělá jak počítač tak můj mobil (HP ipaq 514 voice messnger; je se schopnej i sám zapnout, vypnout měnit veškerý nastavení, volat, připojovat se na internet...). Ale uznávám že je to neprosto vyjímečný úkaz ;)
    Šikovnéééj! :-D
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    funguje ten mod žádný autolevel i s tim novym patchem
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Netuším, na steamu nový patch ještě není, takže to nemůžu potvrdit.
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    a nevis kdy to pusti
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited November 2013
    @raiderpesi
    To záleží na tom, jestli k tomu chceš oficiální, nebo mé prohlášení.
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    myslel jsem ten patch
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    ted my BG na steamu neco stahovalo ale verze hry furt stara
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Podle oficiálního prohlášení beamdogu by ten patch měl být koncem týden.
    Podle mě, spíše koncem měsíce. ( A to ještě budeme rádi )
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    zkousel nekdo ten mod zadny autolevel na tom novym patchi a jestli jo musim si to upravit podle toho navodu
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Po novém patchi spousta věcí nefunguje, je třeba znovu všechno ověřit.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Můžete mi někdo poradit, jaké dobré MODy bych si měl přidat do hry z anglického Moddingu?
    Dost se mi líbí Archai GUI a ten už mám vyzkoušený, ale rád bych si tam přidal i něco dalšího: Zbraně, Armor atd. ;-)

    Díky za tipy.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    A kde sa da ten Archai GUI stiahnut ?
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Podívej se do anglické části Moddingu, tam je pro to vlákno i s odkazem ke stažení. :-)
  • DudoDudo Member Posts: 361
    nainstaloval som to, hru mi spustilo, ale ked som dal load tak ma z hry uplne vyhodilo... tebe to ide v pohode ?
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Dudo, pokud už máš tu novou verzi 1.2.0000, tak pro tu Archai GUI ještě není hotový, ten funguje jen do verze 1.0.2014.
    Dudo
  • NikdoNikdo Member Posts: 40
    Chtěl bych se zeptat, jestli se plánuje nějaký mod, který by nahradil stará pravidla v BGEE těmi úplně nejnovějšími. To by bylo skvělé, nemyslíte? Myslíte si, že by něco takového bylo vůbec proveditelné?
  • KailKail Member Posts: 84
    edited November 2013
    Nikdo said:

    Chtěl bych se zeptat, jestli se plánuje nějaký mod, který by nahradil stará pravidla v BGEE těmi úplně nejnovějšími. To by bylo skvělé, nemyslíte? Myslíte si, že by něco takového bylo vůbec proveditelné?

    Nejnovější prosím ne! 4. edice mi k srdci ani trochu nepřirostla. Ale kdyby někdo udělal mód na pravidla 3.5 (užívaná v NWN), to by byla opravdu bomba. Například: Já nevím, jakých změn doznal ToBEE, ale v původní verzi už tam v podstatě bylo zbytečné levelovat, protože postavy už vlastně nedostávaly žádné další smysluplné výhody, ale ve 3,5 je radost získávat stále další úrovně...
  • PeccaPecca Member Posts: 2,175
    Mod existuje, je to projekt s názvem Icewind Gate 2. http://weidu.org/iwg2/
  • KailKail Member Posts: 84
    Pecca said:

    Mod existuje, je to projekt s názvem Icewind Gate 2. http://weidu.org/iwg2/

    Jenže IWD2 nevyužívá pravidla 3,5, ale 3. A ty jsou pořádně zfušovaný. To už radši ty vylepšený dvojky, na kterých hra běhá nyní.

  • PeccaPecca Member Posts: 2,175
    Já osobně bych BG s jinými pravidly nehrál. Mám je prostě s tou hrou zažitý.
    Edvin
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Nehledě na to, že by se celkem významně musela měnit mechanika hry.
Sign In or Register to comment.