Skip to content

BG2:EE - Aktuální čeština

1246745

Comments

  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Já mám stejný problém...
  • EffinyEffiny Member Posts: 378

    Já mám stejný problém...

    Fakt? Uff...Čím víc nás bude, tím rychleji to opraví. :-)
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Effiny said:

    Já mám stejný problém...

    Fakt? Uff...Čím víc nás bude, tím rychleji to opraví. :-)
    Já hru hrál potom co vyšla na steamu, vše v pohodě... pak jsem odinstalil, znovu nainstalil předevčírem na stejný comp a mám tento problém, takže v hardwaru to nebude... Měl jsem ale problém hru vůbec rozjet (teď na druhé hraní). Nechtěla se vůbec spustit, musel jsem hledat na supportu a manuálně doinstalovávat soubory ze složky _CommonRedist... Asi to tím nebude ale co kdyby přece.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378

    Effiny said:

    Já mám stejný problém...

    Fakt? Uff...Čím víc nás bude, tím rychleji to opraví. :-)
    Já hru hrál potom co vyšla na steamu, vše v pohodě... pak jsem odinstalil, znovu nainstalil předevčírem na stejný comp a mám tento problém, takže v hardwaru to nebude... Měl jsem ale problém hru vůbec rozjet (teď na druhé hraní). Nechtěla se vůbec spustit, musel jsem hledat na supportu a manuálně doinstalovávat soubory ze složky _CommonRedist... Asi to tím nebude ale co kdyby přece.
    Tak tohle budou muset spravit vývojáři, s tímhle sami nehnem. :-( Třeba Edvin zatahá za nějaké nitky. Hehe...Na překladatele oni občas dají.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvine, dal bys prosím, prosím, vědět vývojářům o tom problému s češtinou, co je teď po patchi 1.2.2030? Už jsem někoho vyprudila i na anglickém fóru, ale ten mi moc nepomůže. Přeposlal můj post na Deea, ale takhle přes fórum může trvat věky než to k němu dorazí. Díky moc!
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Za chvilku budeš mít patch 1.3 a myslím že tam tenhle problém s jazyky bude vyřešen. Alespon doufám :D
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    DragoLord said:

    Za chvilku budeš mít patch 1.3 a myslím že tam tenhle problém s jazyky bude vyřešen. Alespon doufám :D

    Jo, jo, Edvin už mi to potvrdil. :-) Raději jsem předtím mou prosbu poslala do mého, i tohoho vlákna, aby se neztratila. Teď jen doufám, že ta "chvilka" nezabere půl roku, jako u posledního patche...
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Tak to vypadá, že je to tu mrtvé a patch nikde :D
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    DragoLord said:

    Tak to vypadá, že je to tu mrtvé a patch nikde :D

    Asi všichni paří. :-) Patch je momentálně ve fázi dvě, nevím, kolik bude celkem fází, ale myslím, že ne víc jak čtyři. Ještě tomu dávám měsíc..BG má smůlu, 25.3. usedám k jiné záležitosti. ;-)
  • bukvabukva Member Posts: 71
    je to mrtví, s BG sem to uz vzdal. Za jednicku jsem zaplatil a ze strany tvurcu to byl dokonaly ojeb a pojed na zakaznika. A to jsem si chtel koupit i android verzi HAHAHA.
    U druheho dilu uz jsem tak debilni nebyl a rovnou si ji stahl(opet neprelozene nic atd..), a stahovat si ji i dal budu s aktualnima patchema, jestli teda nekdy vyjdou, a cestinou, ktera vyjde mozna za trilion let. A to jsem si ji chtel koupit i na android HAHAHA.
    Takze mili tvurci jdete pekne do prdele, mohli ste mit 4x kseft a misto toho mate 1 a jeste tak nastvanyho zakaznika, ze si od vas nikdy nic nekoupi. A samozrejme svou zkusenost budu predavat dal.
    U nas v punku se tomu rika NASRAT MR*KY.

    Jinak se tu mejte, brzy vyjde Dark souls 2 a pokud to bude jen ze 1/4 dobry jak prvni dil tak mam co parit na 5 let dopredu.
    ps: diky vsem co jste se dobrovolne podileli na prekladu atakdale. Klobouk dolu vasemu dobrovolnictvi (za ktere dostal nekdo jiny zaplaceno ale uz mlcim).
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Bukva - nech si ty blbé řeči od cesty. Na lidi co to překládají ve svém volném čase nekřič ti jsou zlatí. A ty se jdi bodnout s těma kecama, zkus si první něco přeložit a vydat to a pak teprve můžeš nadávat jinak mlč.
    Tvůrci jinak to vymysleli dobře ale bohužel dost blbě. Místo aby vydali rovnou oboje Baldurs Gate a dali cenu řekněme pro nás všechny 500 tak je to jiné a zákazníky seženou snadno místo aby si to lidi stahovali po netu. Takhle se jim na to nechce čekat a většinu lidí to spíš odradí, ne tak skalní fanoušky že ? :D
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Effiny said:


    Asi všichni paří. :-) Patch je momentálně ve fázi dvě, nevím, kolik bude celkem fází, ale myslím, že ne víc jak čtyři. Ještě tomu dávám měsíc..BG má smůlu, 25.3. usedám k jiné záležitosti. ;-)

    K čemu?? :-)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378

    Effiny said:


    Asi všichni paří. :-) Patch je momentálně ve fázi dvě, nevím, kolik bude celkem fází, ale myslím, že ne víc jak čtyři. Ještě tomu dávám měsíc..BG má smůlu, 25.3. usedám k jiné záležitosti. ;-)

    K čemu?? :-)
    K datadisku ROS k Diablu 3. :-) Strašně se těším na Křižáka.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Effiny‌
    Mele bojovníci jsou v D3 neuvěřitelně špatně vyvážení.
    Pokud nezmění celý herní systém, tak nevěřím, že Křížák bude jiný.
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Effiny said:


    K datadisku ROS k Diablu 3. :-) Strašně se těším na Křižáka.

    Diablu jsem tedy nepropadl... já se teď vrátil k Dragon age 1... Chtěl jsem projet NWN ale nějak se do tý hry nemůžu dostat.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvin said:

    @Effiny‌
    Mele bojovníci jsou v D3 neuvěřitelně špatně vyvážení.
    Pokud nezmění celý herní systém, tak nevěřím, že Křížák bude jiný.

    On taky není určený k boji na blízko, je spíš bojovníkem na střední vzdálenost...Takovej čáryfuk na steroidech. :-) V D3 stejně nejvíc hraju ranged classes. Takový barbar mě bavil akorát ve dvojce, ve trojce mě nejvíc nudil. Demon Hunter, Wizard a Witch Doctor jsou moji miláčkové. Zajímavé, v jiných hrách upřednostňuju bojovníky na blízko. BTW D3 jsi doufám hrál teď, po novém patchi? Co se týče vyváženosti, tak je teď úplně jedno, za co hraješ (no, pravda, hodně nerfli barbara, ale já ho stejně nemám moc vymazleného), bo já pokaždé nacházím tak skvělé předměty, že žádný démon stejně nemá šanci.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited March 2014
    @Effiny
    Rozhodně není jedno za co hraješ.
    Pokud jsi čaroděj, tak ti může být jedno, že tě potvory na vyšších obtížnostech zabijou na 2-3 rány, držíš se dál a sesíláš kouzla.
    Pokud jsi barbar, tak jsi na vyšších obtížnostech v prdeli :D
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvin said:

    @Effiny
    Rozhodně není jedno za co hraješ.
    Pokud jsi čaroděj, tak ti může být jedno, že tě potvory na vyšších obtížnostech zabijou na 2-3 rány, držíš se dál a sesíláš kouzla.
    Pokud jsi barbar, tak jsi na vyšších obtížnostech v prdeli :D

    Já jsem nikdy problémy neměla. A to jsem byla hodně handicapovaná, páč:

    - nikdy jsem nepoužila Aukci
    - nikdy s nikým nehraju, vše jedu sólo
    - nefarmím
    - hraju Hardcore, soft jen při výjimečných příležitostech

    I tak se mi povedlo na HC dohrabat s několika postavami na Paragon. Nelezla jsem na Monster Power vyšší než 2, pochopitelně. Nejvíc jsem jela 0, či 1. Dojela bych i inferno, ale než jsem to stihla, típli mi ho a máme teď Torment atp. Mňo, takže jo - je mi jedno, co hraju. :-) Baví mě to tak, či tak, jen za Monka to bylo daleko víc obtížnější než za Demon Huntera.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    U nového patche jsem zkusila zapařit za všechny mé softcore postavy (HC pojedu, až si ty změny pořádně ošahám) a u jediného barbara jsem zaznamenala velký nerf, zbytek mi přijde úplně v pohodě, když pořád padají lepší a lepší kusy vybavení. Na Torment se nijak neženu, až se na něj budu cítit, prubnu ho a zdolám. :-)
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Kokocudaci - :D Taky jsem diablu nepropadl mě nebavilo, že se mi nepřátelé furt obnovují při každém načtení hry a tak. Prostě mě to nebavilo . Never winter night jsem rozjel stejně tak i Icewind Dale a žádné pomůcky potřeba nebyli. Ale asi záleží na tom na čem hraješ.
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Asi nejsem zastánce her ve stylu diablo i když třeba Revenant jsem hrál :D
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Můžete se jít o diablu bavit do offtopicu? Tady se řeší (nebo by alespoň měla) čeština k BGEE...
    Lynx29
  • HasekuraHasekura Member Posts: 2
    Chtěl bych se zeptat. Když nahodím češtinu (v složce "lang" vytvořím složku "cs_CZ" a do toho nakopíruji český "dialog.tlk") A pak ve hře přepnu... Hra sice je česky, ale povšiml jsem si když jsem hru začal, že když přijde Irenicus k kleci hlavního hrdiny tak místo toho aby řekl: "Ah the child of bhaal has awoken". Tak zařve jako opilý trpaslík. Což sice je docela vtipné, ale když to takhle jede celou hrou tak to začíná štvát. Dá se to nějak opravit?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Hasekura‌
    Nejsi první, více lidem to tak blbne. Hold musíte vydržet na ten velký patch co by už měl brzo vyjít.
    ( Oficiálně česká lokalizace ve hře ještě ani nemá být přístupná :-) )
  • irendieirendie Member Posts: 421
    Hmmm, mě se to taky dělo tak sem přepnull do angilčtiny. Ale už tady o tom byla někde diskuze a snod to opravěj vtom patchi 1.3 co chystaj.
  • HasekuraHasekura Member Posts: 2
    Děkuji za vysvětlení. Budu se tedy těšit na patch 1.3
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Tak zdravím jak to vypadá z češtinou ? :D Bledě ?
  • DragoLordDragoLord Member Posts: 50
    Na ten patch 1.3 se čeká zatraceně dlouho až moc na můj vkus :D Netrpělivost no :D
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    DragoLord said:

    Na ten patch 1.3 se čeká zatraceně dlouho až moc na můj vkus :D Netrpělivost no :D

    Jo, jo, je to zoufalý. Psala jsem před pár dny na anglické fórum a podle jednoho z hráčů by měl patch vyjít během několika dnů. Ale moc se mi to nezdá...Šéf tvůrců BGEE byl nedávno na nějaké pijatici, tak jestli je to jako u nás, když vypadne šéf...Tak musíme počkat, až si svoje lidi zase srovná do latě. :-)
  • CorigenCorigen Member Posts: 1
    Effiny said:

    Edvin said:

    @Effiny
    Co bych neudělal snad pro jedinou ženu na našem fóru :D

    Zkus tohle:
    http://uloz.to/xJ3Lz2cy/dialog-tlk

    Zatím ještě nikdo jiný chybu nehlásil, ale pokud je to tím co myslím, tak ti tohle pomůže.

    Moc děkuji! :-) Tak jsem to zkusila a bohužel...pořád stejné. :-( Já právě nevím, jestli Beamdog vydal nový patch, bo jsem v té době měnila počítač. Takhle se mi to při instalaci nasosá rovnou i s novým patchem. To je lapálie...


    Zdravím.

    Bohuzel musim rict ze mam ten samy problem :/

Sign In or Register to comment.