Skip to content

Co zrobić, by mieć dubbing w BG1:EE

2456721

Comments

  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    nie i tak, musisz wyeksportować pliki z BG1. Ale jeżeli masz BG1 na dysku to jesteś już blisko :)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Nie mam BG1 na dysku. Skąd zatem je wziąć?
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    Czekać na upload cherrycoke2l
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    OK, dzięki. Poczekam na upload i powalczę. Tymczasem jeszcze trochę do 21 ;)
  • vormulaxvormulax Member Posts: 26
    Ja już mam BG1, czekam na dalesze intrukcje :D
  • ArwernArwern Member Posts: 53
    Ściągasz nearinfinity i wtyczkę amc2wav.exe

    Uruchamian nearinfinity, podajesz folder z BG1, zaznaczasz pliki wav i eksportujesz

    Tak w szybkim skrócie :D
    cherrycoke2l
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    To ma jakieś znaczenie, że mam folder 0766 a nie 0764 jak pisał cherrycoke2l?
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    edited November 2012
    @vormulax Jeżeli ktoś ma BG1 nie musi ściągać, a i może szybciej wrzuci. Zatem daję instrukcję jak wyciągnąć dubbing z BG1.

    1. Instalacja NI
    Najpierw ściągnij to https://dl.dropbox.com/u/87796468/NearInfinity.rar i spróbuj odpalić. Jeżeli się udało to przejdź do punktu 2. Jeżeli nie musisz zainstalować jave. Według http://www.crpg.rk.edu.pl/w/p/nearinfinity/

    2. Włącz NI, wybierz chitin.key jest w katalogu z grą

    3. Kliknij jak na obr1 https://dl.dropbox.com/u/87796468/OBR1.JPG

    4 Ustaw jak na obr2 https://dl.dropbox.com/u/87796468/OBR2.JPG

    5 Wybierz folder do wypakowania plików. Najlepiej override i kliknij export/
    cherrycoke2l
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Lucky – nie, u mnie nazywa on się inaczej, bo ja mam betę.
  • SilverSilver Member Posts: 63
    @vormulax nie mozesz zapomnieć o Javie (JRE7) jak nie masz to ściągnij najpierw.
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    edited November 2012
    Mógłby ktoś na szybko krok po kroku wytlumaczyć co zrobić jak się ma Baldura na dysku żeby mieć ten dubbing?

    EDIT:
    Dzięki viader
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    A do folderu "lang\en_US" też tak po prostu wrzucić oba dialogi? Tam są zdaje się trzy foldery jeszcze.
  • viaderviader Member, Translator (NDA) Posts: 875
    Mam nadzieję, że instrukcja pomoże.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Lucky – tak tylko wrzucić i zastąpić (można najpierw skopiować w bezpieczne miejsce jak ktoś chce)
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Zastąpić? Tam pojedynczych plików żadnych nie ma.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    @Lucky – JESZCZE. Dialog.tlk zawiera wszystkie teksty z gry, to normalne, że pojawią się dopiero wraz z premierą.
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Heh, no tak :D Idę otworzyć puszeczkę bo już nie wiem co gadam, dzięki.
  • vormulaxvormulax Member Posts: 26
    omg oO myslałem, że to będzie mniej roboty ... poddaje się :D
    Szybciej ściągnę paczkę 600mb :/
    Wybaczcie, że narobiłem zamieszania :)
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
    Ja wrzucę około 21:15, sorry za 15-minutowe opóźnienie :(
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    Hmm, właśnie znalazłem oryginalne płytki (szczęście, że w ogóle się znalazły), ale obawiam, się, że nie przetrwały próby 14 lat napęd nie rozpoznaje już cedeków:/
  • LuckyLucky Member Posts: 645
    Też miałem taki problem @Grieg jak kilka miechów temu chciałem zainstalować z oryginalnych płyt. Niestety, ząb czasu.
  • cherrycoke2lcherrycoke2l Member, Translator (NDA) Posts: 1,085
  • NapalonyKsiadzNapalonyKsiadz Member Posts: 7
    cherrycoke2l jak będziesz się wybierać do Krk to daj znać, za tą robotę piwo postawie ;)
  • NapalonyKsiadzNapalonyKsiadz Member Posts: 7
    cherrycoke2l jak będziesz się wybierać do Krk to daj znać, za tą robotę piwo postawie ;)
  • inicjatorinicjator Member Posts: 63
    Dialogi juz mam :)
    Teraz ciagne override, jak bede mial to tez moge wrzucic do dropbox'a jakby co.
  • GriegGrieg Member Posts: 507
    @NapalonyKsiadz dołączam się z piwem w Krku, nie wyjedziesz z Krka trzeźwy:]
  • YaeriusYaerius Member Posts: 61
    a czy jak ktoś chce sobie zrobić katalog pl_PL i po bożemu istawić polski w opcjach to trzeba przekopiować jakieś pliki z en_EN? czy wystarczy mieć w override polskie dźwięki?
  • KrystekKrystek Member Posts: 31
    To ja też sie dołączam do piwa w Krk :D
  • MagiusaMagiusa Member Posts: 59
    Bardzo was przepraszam za zakłócanie oczekiwań na gre, ale ponieważ ciągle nie mogę jej uruchomić [likiem który wydaje mi się, że powinien uruchamiać to już sama nie wiem czy to dlatego, że jeszcze nie ma czy może ja po prostu mam zaćmienie i chce złym plikiem uruchomić. Możecie mi proszę podpowiedzieć którym się uruchamia? czy ja dobrze myślę?
Sign In or Register to comment.