Skip to content

BG2:EE - Aktuální čeština

145791045

Comments

  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Edvin said:

    @Mirak‌
    A "co" je to ten Lightning Strike? :-)

    No taaaak :-D


  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Netuším, sprostě jsem to okopíroval z nějaké wiki.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvin said:

    Mimochodem, poslední dobou se věnuju hlavně opravám předmětů a občasným předělávání romance s Viconií. Její romance používá dosti složitou angličtinu, takže se často stávalo, že se některé věty venechaly, nebo se nepřeložily správně.

    Joooo! Nemůžu se dočkat! :-)) Chtěla jsem se Tě už nějakou dobu zeptat, zda na opravě dialogů s Vico ještě děláš. Jsem moc ráda, že jo. Určitě si jí dám znovu. Viconia je dodnes mou nejoblíbenější BG postavou.

  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Hm, ty hraješ za chlapa, nebo je Viky bi? :D
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Idaho said:

    Hm, ty hraješ za chlapa, nebo je Viky bi? :D

    Už jsem se tu o této záležitosti párkrát zmiňovala. BG2 hraju téměř vždy za chlapa. Než byla k dispozici BG2EE, mohla jsem randit jen s Anomenem, takže mi zbývalo hrát jen za chlapy. S tím snad souhlasíš. :-) BG2 bez romancí jsem zkusila jen jednou, stálo to za prd. Je to fakt nespravedlivý - 3 baby a jeden, no, vlastně taky baba. :-// Teď mám konečně Dorna! Chachááá!
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Kdysi se řešila jedna zajímavá věc.
    Pokud si do BG2 přeneseš pás mužství/ženství a budeš ho nosit, tak tě hra považuje na transexuála a dovolí ti mít najednou romanci s mužem i ženou. ( Netuším, jestli to funguje i v EE. )
  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    Effiny said:

    Idaho said:

    Hm, ty hraješ za chlapa, nebo je Viky bi? :D

    Už jsem se tu o této záležitosti párkrát zmiňovala. BG2 hraju téměř vždy za chlapa. Než byla k dispozici BG2EE, mohla jsem randit jen s Anomenem, takže mi zbývalo hrát jen za chlapy. S tím snad souhlasíš. :-) BG2 bez romancí jsem zkusila jen jednou, stálo to za prd. Je to fakt nespravedlivý - 3 baby a jeden, no, vlastně taky baba. :-// Teď mám konečně Dorna! Chachááá!
    Já jsem zase chtěl hrát za ženskou kvůli úžasnému portrétu co jsem našel a co perfektně sedí k mé vyfantazírované japonské kensai válečnici s katanami (něco po vzoru Ichi - slepé samurajky). Chtěl jsem ale romanci tak jsem sáhl v tomto případě po EE Keeperu, upravil vzhled a hlas ale pro hru je to mužskej... :-)
  • irendieirendie Member Posts: 421

    Já jsem zase chtěl hrát za ženskou kvůli úžasnému portrétu co jsem našel a co perfektně sedí k mé vyfantazírované japonské kensai válečnici s katanami (něco po vzoru Ichi - slepé samurajky). Chtěl jsem ale romanci tak jsem sáhl v tomto případě po EE Keeperu, upravil vzhled a hlas ale pro hru je to mužskej... :-)

    Já to řešim přes tweak. Je to nejjednodušší.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Effiny said:

    Jo ajo vlastně :P Jo Dorn, řekni, že hraješ za pulčici, to by jste byli dvojka :D

  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    edited June 2014

    vyfantazírované japonské kensai válečnici s katanami

    ty ses fanousek japonskych uchylaren? :p

  • KokocudaciKokocudaci Member Posts: 239
    edited June 2014
    Lynx29 said:

    vyfantazírované japonské kensai válečnici s katanami

    ty ses fanousek japonskych uchylaren? :p

    Asi jo :-D Ale ta představa jak se ve Faerunu mezi nepřáteli točí s čepelemi cizokrajná nádherná bojovnice je super. Miluju tu svojí vymyšlenou postavu. Půjčil jsem si akorát jméno Liriel, postavy z knich Elaine Cunningham.

    A mám nejlepší portrét všech dob :-D
  • Lynx29Lynx29 Member Posts: 107
    me asijska kultura nic nerika, radeji mam stredovekou evropu a asiatky se mi nijak zvlast nelibi, belosky jsou podle me hezci :)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Idaho said:

    Effiny said:

    Jo ajo vlastně :P Jo Dorn, řekni, že hraješ za pulčici, to by jste byli dvojka :D

    Proboha, jen to ne. :-D By pak na Dorna potřebovala štafličky a jeden Casanovlez na celý svět stačí. ;-) Mně příjdou půlčíci v BG hrozně odpudivý, i gnónomé. Jsem na půlorky a lidi. I za elfy hraju málo, i ti jsou v BG prťavý.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Casanovlez? :D Já hraju zásadně jen za člověka, tak nějak se asi do toho víc vžiju (i když je to jen pár pixelů). Půčíci jsou podle mě moc urostlý. Mám rád trpaslíky, ale v celém BG1 je akorát ten od karavan, co mluví jak když pomalu padá do hrobu a Yeslick, toho jsem zas nikdy neměl - až ted ho naberu, až budu zase pokračovat se svým knězem Talose - ale jelikož někdo furt tvrdil, jak už brzy bude udpate, tak jsem to dal prozatím k ledu :D
  • KorbalKorbal Member Posts: 13
    edited June 2014
    Zdravim. Jak to vypada s cestinu co je na prvej strane? Je uz komplet takze mozu ju stahnut a hrat alebo mam este pockat chvilku? Inak dakujem za perfektnu pracu s prekladem a jeho upravama ste bohove :)
    EDIT: Hral sem staru verziu, kukam ze sa nejak opozduje zvuk nazacatku ve veznici.... Prosim nejake info co stym.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Korbal‌
    Čeština je samozřejmě už v mnohem pokročilejší fázi, než je na ta první straně, ale delší dobu jsem ji neupdatoval, protože je hra rozdrbaná (třeba ty zvuky jsou strašný bordel) a všichni čekají na ten patch.
  • KorbalKorbal Member Posts: 13
    edited June 2014
    A je nejaky datum +- kedy bude patch?
    PS: Jakto ze u tej 4 novej postavy v SOA neni zadny text? Chyba nebo zamer?
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Idaho said:

    Casanovlez? :D Já hraju zásadně jen za člověka, tak nějak se asi do toho víc vžiju (i když je to jen pár pixelů). Půčíci jsou podle mě moc urostlý. Mám rád trpaslíky, ale v celém BG1 je akorát ten od karavan, co mluví jak když pomalu padá do hrobu a Yeslick, toho jsem zas nikdy neměl - až ted ho naberu, až budu zase pokračovat se svým knězem Talose - ale jelikož někdo furt tvrdil, jak už brzy bude udpate, tak jsem to dal prozatím k ledu :D

    Neznáš Zeměplochu? Tak honem, honem napravit! :-) http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeměplocha
    tatok
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Korbal said:

    A je nejaky datum +- kedy bude patch?
    PS: Jakto ze u tej 4 novej postavy v SOA neni zadny text? Chyba nebo zamer?

    Mám velice dobrou zprávu, na hlavním fóru se už rozjela sekce 4. fáze, (poslední fáze, díkybohu!), testování patche. Teď je jen potřeba sehnat 500 potvrzení od hráčů, kteří paří betu patche, že je patch OK a devs ho vypustí do světa.
    Mám dotaz na mého drahého @Edvin a - patch na BGEE je, jak víme, provázaný s BG2EE. Myslíš, že ihned po vypuštění patche se automaticky spraví ty zvuky ve dvojce? Na větší změny ve dvojce si musíme ještě min. dva měsíce počkat, ale tento problém snad mezi velké bugy, které potřebují extra patch nepatří. Doufám....Díííky! :-)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Effiny‌
    Mohu říct, že se tento patch bude z velké části zabývat hlavně velkým čachrováním s texty.
    Některé konrétní problémy jsem už hlásil ve V.I.P. sekci a bylo mi řečeno, že v patchi je už to všechno opraveno.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvin said:

    @Effiny‌
    Mohu říct, že se tento patch bude z velké části zabývat hlavně velkým čachrováním s texty.
    Některé konrétní problémy jsem už hlásil ve V.I.P. sekci a bylo mi řečeno, že v patchi je už to všechno opraveno.

    YES!!!! Edvine, já věděla, že mě nezklameš. :-))
    Boha, z těch RPG mi už regulerně hrábne. Prokletý slevy na Steamu a Gogu...A teď se navíc konečně budu moct vrátit k pařbě BG2EE. Vyteče mi mozek.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Taky bych to znova rád znova rozehrál, ale když jsem zjistil, jaké další věci jsou teď v přípravě, tak jsem si řekl, že to ještě chvíli vydržím.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Edvin said:

    Taky bych to znova rád znova rozehrál, ale když jsem zjistil, jaké další věci jsou teď v přípravě, tak jsem si řekl, že to ještě chvíli vydržím.

    Vida, vida..Na druhou stranu - za dva měsíce (já tipuju spíš 4 a více, známe Beamdog) vyjde ten další patch na BG2EE. Takže se mi vyplatí rozjet aspoň jeden, dva runy teď než čekat dalších x měsíců na nový patch. Na znovu rozjetí románku s Viconií si ale každopádně počkám, páč tam stejně čekám na úpravu textu od Tebe. :-) Takže to už můžu rovnou počkat na ten patch.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Effiny said:


    Neznáš Zeměplochu? Tak honem, honem napravit! :-) http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeměplocha

    Já četl zeměplochu ještě když ty jsi pařila prehistorika :D Ale Casanovleza si teda nepamatuji :D
    Edvin said:

    Taky bych to znova rád znova rozehrál, ale když jsem zjistil, jaké další věci jsou teď v přípravě, tak jsem si řekl, že to ještě chvíli vydržím.

    Dej pokoj, už ted mám na rukách holé maso, jak si škrábu potřebu smažit Baldurs Gate :D Tak si to pak holt rozehraju ještě jednou :D
  • KorbalKorbal Member Posts: 13
    Dobre dakujem za info BBIIEE pocka este 4 mesice :)
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Idaho said:

    Effiny said:


    Neznáš Zeměplochu? Tak honem, honem napravit! :-) http://cs.wikipedia.org/wiki/Zeměplocha

    Já četl zeměplochu ještě když ty jsi pařila prehistorika :D Ale Casanovleza si teda nepamatuji :D

    Hehehe...:-)) Je to vytrvalý trpasličí nápadník Stařenky Oggové. Zjevil se v knize Čarodějky na cestách a v Dámy a pánové.
    BTW mi povídej o tom šílenství po pařbě BG. Snad se dočkáme už tento týden. Počitadlo schvalující vypuštění patche vytrvale stoupáááá!! Hur hur hur! :-)
  • tatoktatok Member Posts: 174
    @Effiny: Čarodějky na cestách - u téhle Zeměplochy jsem umíral smíchy snad nejvíc :)
    Edvin said:

    Taky bych to znova rád znova rozehrál, ale když jsem zjistil, jaké další věci jsou teď v přípravě, tak jsem si řekl, že to ještě chvíli vydržím.

    Subrasy? :P
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Effiny said:


    BTW mi povídej o tom šílenství po pařbě BG. Snad se dočkáme už tento týden. Počitadlo schvalující vypuštění patche vytrvale stoupáááá!! Hur hur hur! :-)

    Nooo, mě zrovna tak nějak došlo, že vlastně ani nevím na co čekám :D Ten patch ani moc nepotřebju :D
  • EffinyEffiny Member Posts: 378


    Nooo, mě zrovna tak nějak došlo, že vlastně ani nevím na co čekám :D Ten patch ani moc nepotřebju :D


    Tak hrej, ne? :-D Na druhou stranu - je tam teď pár hezkých vylepšení. Hele, dýl jak týden to trvat nebude. Teď je na counteru 30 schválení, myslím, že v pátek a o víkendu to o dost stoupne. Navíc Dee řekl, že hlasovat můžou i ti, kteří nepaří betu patche. Takže jestli vydržíš ještě týden, můžeš mít hezký pocit, že hraješ zase o něco vylepšenou hru. ;-)
  • KorbalKorbal Member Posts: 13
    Mozem sa este optat ci sa chystaju nejake velke zmeny v BG2EE? NEbo sa jedna ciste o opravu bugu a textur v hre?
Sign In or Register to comment.