Skip to content

BG 2:EE

1810121314

Comments

  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    @Edvin

    Chudák Neera, a to tak nenávidí Edwina...:-D Já jí mám zrovna v partě, zatím se jí nepovedl žádný slavný fail v podobě zmizení zlata a tak. Říkám si, zda patch mohl vylepšit její šance pro úspěšné seslání kouzla, bez otravných divokých nárazů. Hm, hm...A na to, jak se Dee kasal, že bude hra po patchi těžší, tak mi přijde mnohem lehčí. Už na první úrovni si dávám jeskynní medvědy, o tom jsem předtím nemohla ani snít.
    lolien
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Neera...

    V BG2 dostanete první pusu po tom, co vám Neera pomůže očistit boty od psích hoven.
    Osobní poznámka: NIKDY nenechte Beamdog psát romance.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Hehe ... :-D
    To už je stejné příšerné jak ty rádoby TeleBlbely a tím spíše ty české nesmysly ... :-D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    A to jsi ještě neviděl začátek homosexuální romace s Dornem...
    Nejdřív chtěl zápasit bez zbraní, což mi nevadilo, protože jsem vítal možnost vytřít s ním podlahu.
    Pak ale řekl: "A teď pojďme zápasit jako praví muži!"
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    "Genetická loterie, z níž vycházejí dobří byrokraté a špatní králové."
    (citát ctihodného Elminstera) ... :-)

    P.S. Na co všechno člověk nenarazí při kontrole historických Deníků. ;-)
    ... ale jinak je to docela otrava je všechny procházet a kontrolovat, nejradši bych tuhle část přeskočil, protože pochybuji, že někdo z hráčů čte tyhle historické knihy. :-D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Bože...
    Jsem asi u 12 rozhovoru s Neerou a ty dialogy jsou tak nehorázně... příšerné.
    Jestli má i takové hovado jako je Neera inteligenci 17, tak já mám hravě víc než 50.

    Je to jako by to psal nějaký fanatický křesťan bez představivosti, který je 40 let panic, žije ve sklepě svých rodičů (bez internetu) a nikdy nevychází ven.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Můžeš sem hodit nějakou hustou a veselou perličku? ;-)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited September 2014
    Hmm, co třeba každou druhou větu co Neera řekne?
    Nechci to opakovat, psát (ani překládat :D) je to fakt děs.

    Zajímalo by mě, jestli je lezbická romance s Hexat taky hrozná. To ale asi nikdy nezjistím (než se pustím do jejího překladu :D), protože se nedokážu donutit hrát za ženu :D
  • KivanKivan Member Posts: 159
    Ale je určitě hezčí než Hexxat:) taky neměla úplně špatný quest. V BG je vlastnost inteligence spíš o schopnosti učit se a moudrost Neera moc velkou nemá, takže to odpovídá. Mně přijde s Rasaadem jako to lepší, co Beamdog v přídavcích vytvořil (takže jo, měli si zaplatit scénáristu, když sami neumí psát).
    Spíš se nedokážu vůbec přimět vzít Hexxat nebo Dorna do party, ani na chvíli. Přicházim o hodně, co se týká questů nebo předmětů?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Kivan
    Měl by jsi si je vzít alespoň do doby, než splníš jejich úkoly.
    Nové úkoly nejsou zas tak špatné, ale to co jsem zatím viděl z romancí je hrůza.

    @Effiny , ty určitě hraješ za ženu.
    Dostala jsi se s Rasaadem nebo Dornem alespoň na druhou metu?
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Nehraje, nebo alespoň nehrála, už to řikala... ty ji vůbec neposloucháš, čoveče! :D
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    To už bylo dávno, třeba se to mezitím změnilo.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Hihihi....Ale pánové, jen klid. :-) Dřív jsem v BG nehrála za ženu, páč nebylo s kým romancovat. V BGEE za ženský playu a ani s Dornem, ani s Rassadem se není možné dostat na druhou metu. Devs to tak záměrně udělali. První díl má být jen ochutnávka...Ve dvojce nevím. Tu jsem nedávno dohrála za mončici, která si paradoxně střihla romanci se mnou nenáviděným Anomenem. Chtěla jsem jí alespoň jednou v životě dokončit. :-) Chci se vrhnout na Hexxat, ale až po patchi. Dvojka je bez nových NPC normálně hratelná, ale nechci riskovat problémy s beamdogovskými NPCčky.
    lolien
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Nevíte někdo, jak to vypadá s patchem 1.3 také pro BG2?
    Už je to docela dlouho, co vyšel pro Jedničku.
    Díky za info. :-)
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Tak teď vyšel IWD, tak předpokládám, že hlavní práce začnou/začaly teď?
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Aha, tak to si na CZ do IwD a na patch do BG2 docela dlouho. :-(
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    Může tě utěšovat, že v tom asi nebudeš úplně sám :)
  • ChorazyGlusChorazyGlus Member Posts: 151
    edited November 2014
    Podle různých postů na ang. fóru už byli v říjnu skoro hotoví... něco že zbývají 3 věci na opravu, takže doufám, že betu otevřou tenhle měsíc...

    http://forum.baldursgate.com/discussion/36550/bg2ee-1-3-beta-final-release-question-and-answer#latest
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    No, hlavně aby to vydali veřejně co nejdříve, at si mohu dát na chvíli oddych od DA:A a pokračovat v rozehraném BG2, kde jsem už dole u Drowů. ;-)
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    @Edvin
    Asi pořád nic nového o průběhu patche 1.3 na BG2, vid? :-(
    Nebo se to už nějak hnulo za tu dobu, co jsi sem psal naposledy?
  • susaczechsusaczech Member Posts: 16
    Zdravím, potřeboval bych pomoct s jednou věcí okolo BG2EE a nechce se mi kvůli tomu zakládat nový vlákno..snad si toho někdo všimne..
    Takže, našel sem pro Edwina ten jeho svitek, po nějaký době se ten blb proměnil v ženskou.
    Jak ho mam změnit zpátky?
    Ten jeho / její hlas je děsně votravnej :(
    Dík
    lolien
  • KailKail Member Posts: 84
    susaczech said:

    Zdravím, potřeboval bych pomoct s jednou věcí okolo BG2EE a nechce se mi kvůli tomu zakládat nový vlákno..snad si toho někdo všimne..
    Takže, našel sem pro Edwina ten jeho svitek, po nějaký době se ten blb proměnil v ženskou.
    Jak ho mam změnit zpátky?
    Ten jeho / její hlas je děsně votravnej :(
    Dík

    Pátrej kamaráde, pátrej. Nejkrásnější chvíle s BG2 zažiješ, když za pomocí vlastní moudrosti rozluštíš všemožné hádanky. Do té doby mohu doporučit upravit nastavení hlasitosti.
    lolien
  • susaczechsusaczech Member Posts: 16
    dík, hlavně že teď vím, že to jde.. :) to mi stačí
    lolien
  • sarethsareth Member Posts: 54
    edited January 2015
    delete
    Post edited by sareth on
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    susaczech said:

    dík, hlavně že teď vím, že to jde.. :) to mi stačí

    Nebo použij pás mužství/ženství...
    Abych se přiznal, tak já ho na Edwina používal ještě před proměnou :D
    lolien
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Edvin ako to vyzera s cestinou pre BG2EE ? Pracuje sa na nej a kedy by mohla byt komplet hotova? Alebo aspon co sa tyka prelozenia vsetkych textov...
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Dudo‌
    BG2 se překládá trochu jinak než BG1.

    Bohužel, se nové texty promíchali se změnami původních textů, což jsou desítky tisíc zánamů (ale už to začínám trochu zeštihlovat) a já musím každý projít, zkontrolovat a přeložit, nebo opravit. BG1 jsem dělal tak, že jsem nejdříve přeložil všechny nové texty a až pak se věnoval změnám v nových textech. Tady to bohužel musím dělat zároveň, takže se to trochu protáhne. Opravdu nemám nejmenší tušení, kdy by to mohlo být hotové.
  • susaczechsusaczech Member Posts: 16
    Dohráno konečně! :)
    Ten konec teda docela pekelnej. Nejsou náhodou v BG EE2 ty posledni souboje nějaký těžší? Drakonis, Mellisan.. na každým sem strávil snad 2 hodiny, což se mi dřív před tím snad nestalo..
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @susaczech Zkus to ještě se SCS, PnP verzema potvor z Atweaks (což sice zesílí i tvoje elementály, ale to je jen drobnost) a insane obtížností. Teprve pak to je strategickej horor. De to sice dohrát, ale třeba boj v Sendaině enklávě sem nakonec dal se svojí družinou kolem 35 levelu jen za pomoci tweaku kterej mi umožnil vyvolat několik Dev a Planetarů naráz... A i tak mi pomřela polovina družiny a dal sem to až po cca 8 hodinách změn a pilování taktiky. Ale zase ta radost když se mi to povedlo :smile:
    lolien
  • susaczechsusaczech Member Posts: 16
    jo tak já to dohrával tuším s levelama kolem 18..páč sem se jaksi vyprdnul na strážcovu tvrz :blush:, a spoustu vedlejších úkolů
    nejspíš jsem si teď sám odpověděl proč to bylo tak těžký :-)
Sign In or Register to comment.