Skip to content

podrobnosti o BGEE

189111314

Comments

  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    Nevite nekdo nejaky novinky kdy vyjde ten novej patch na steam verzi
  • DudoDudo Member Posts: 361
    ako sa vam vidi ten novy patch ? ja mam pocit, ze tam nieco este neklape. Som 5 lvl, pulork a body na zbrane mam rozdelene takto. Teda mal som: 2 na obojrucne mece, 2 na dvojrucne zbrane a 1 na halapartnu. Dosiahol som 6 lvl a chcel som si dat este bod k halapartnam. A zrazu si vsimnem, ze medzi zbranovimi dovednostmi nemam ani jeden bod. Uplne nic. To kde mi zmizli body ???!!!!!
  • DudoDudo Member Posts: 361
    tak isto som si vsimol, ze ak ma kusol pavuk a otravil ma, tak na portrete postavy sa mi nezobrazila ta ikonka s jedom, ze som otraveny, ale zivoty mi uberalo a aj postava vydavala tie zvuky pri otrave.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    a uz asi 2-3x ma z hry z nicoho nic vyhodilo a vypisalo nejaku chybu...
  • DudoDudo Member Posts: 361
    tu prikladam obrazok ako mi zmizli tie body
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Edvin said:

    Sekera ne, halapartna ano.
    Jedna je v oblasti s vodopádem, pod Nashkelem.

    Kde presnejsie sa na tej mape nachadza halapartna +2 ? dikes
  • DudoDudo Member Posts: 361
    aj pri Kagainovi mi zmizli dovednosti zbrani. pri ostatnych postavach ich mam normalne.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Někde kolem vrchního levého rohu by se měl potulovat takový silnější gnol.
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    @Dudo, můžeš mi poslat zazipovaný tvůj save (najdeš ho v Dokumentech)? vyzkouším na něj mrknout, jestli to zmizelo úplně, nebo se to jenom nezobrazuje.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    tu to je. Aj thaco je uplne zle. Kagain ma s holymi rukami thaco 16, dam mu sekeru +1 a thaco zvysi na 17 (spravne by malo byt 15 a aj to je vela, lebo mi asi nepocita 3 body do sekery co by mal mat.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Dudo, mohl by jsi, prosím, dopříště použít tlačítko edit pro doplnění předchozího postu? Takhle je z toho nepřehlednej monolog :D
  • DudoDudo Member Posts: 361
    ok, ospravedlnujem sa
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    edited November 2013
    V tom savu opravdu ty dvě postavy vůbec nemají uložený dovednostní body. Hledám na fóru, zda už to někoho potkalo, ale zatím sem na podobný problém nenarazil.

    Já osobně s patchem nemám problémy kromě jednoho, a to je, že na začátku každého boje se mi hra asi 4 sekundy strašně kouše. Pak to ale přestane a jede to normálně dál.

    EDIT: ještě dotaz. začal jsi tu hru hrát znova od začátku po nainstalování patche, nebo pokračuješ v rozehraný hře?
  • SouthpawSouthpaw Member Posts: 2,026
    @Dudo - to mas nejake divne bugy. To som este nevidel...
    ...btw - Polork, Barbar s mudrostou 3... MUHAHAHAHA! :D
  • DudoDudo Member Posts: 361
    PJ_Trewor said:

    V tom savu opravdu ty dvě postavy vůbec nemají uložený dovednostní body. Hledám na fóru, zda už to někoho potkalo, ale zatím sem na podobný problém nenarazil.

    Já osobně s patchem nemám problémy kromě jednoho, a to je, že na začátku každého boje se mi hra asi 4 sekundy strašně kouše. Pak to ale přestane a jede to normálně dál.

    EDIT: ještě dotaz. začal jsi tu hru hrát znova od začátku po nainstalování patche, nebo pokračuješ v rozehraný hře?

    zacal som novu hru po nainstalovani noveho patche
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Southpaw said:

    @Dudo - to mas nejake divne bugy. To som este nevidel...
    ...btw - Polork, Barbar s mudrostou 3... MUHAHAHAHA! :D

    jemu netreba byt mudry, len necha seka ; )
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    edited November 2013
    neni to tak, ze kdyz ma nejaka postava moudrost pod urcitou uroven, tak ma vyrazne postihy proti nekterym kouzlum?

    jinak lze v pohode nahodit staty tak aby mel clovek celkem 92-94 bodu (minimalne 90 nahodi clovek vzdycky) tohle bych typnul tak na 85-86, coz je docela malo
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    @Dudo tak v jednom fóru týpek píše, že mu taky ty body zmizely, když na něj někdo zakouzlil Rigid thinking, což v češtině je myslím Otupělá mysl. Jediná možnost, jak je tam vrátit, je přes nějakej cheatovací program, třeba EE keeper.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Ano, presne na tych dvoch bolo to kuzlo pouzite...
  • mlokomloko Member Posts: 26
    Ahoj, na tento patch jsem čekal, že opravdu vyjde verze, která nebude mít chyby a že jsi hru konečně koupím, ale když to tu všecko čtu tak mě to akorát utvrzuje v tom, že si BGE nekoupím, když nejsou za více jak rok schopný hru pořádně opravit, nechci vidět druhý díl až za týden a něco vyjde :o(
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Promo16 said:

    neni to tak, ze kdyz ma nejaka postava moudrost pod urcitou uroven, tak ma vyrazne postihy proti nekterym kouzlum?

    jinak lze v pohode nahodit staty tak aby mel clovek celkem 92-94 bodu (minimalne 90 nahodi clovek vzdycky) tohle bych typnul tak na 85-86, coz je docela malo

    Podla mna aj zalezi na povolani. Lahsie nahodis vyssie staty na zaciatku paladinovi ako bojovnikovi. Paladin musi mat min. charizma 17, mudrost 13, silu 12 a odolnostu tusim, ze 9. Zato bojovnik ma vsetko min. 3, len silu musi mat min. 9.

  • KailKail Member Posts: 84
    Effiny said:

    Sieben said:

    Zdravim, mohl by me tady prosim vas nekdo v par vetach shrnout co prinesl ten novy patch? Tedy krome oprav bugu, doplneni prekladu a vsemoznych fixu, jde me o ty nejpodstatnejsi zmeny, nekde sem totis zaslechl ze maji byt zpristupneny nejake nove rasy ci povolani, cehoz sem si po stazeni patche nevsiml tak bych v tom mel rad jasno, diky.

    - hezčí GUI
    - změna zobrazení předmětů v inventáři
    ...

    Jaký tedy bude další vývoj v BGEE, (vydávání dalších oficiálních patchů a rozšíření)? Nemohl byste někdo doporučit diskuzi, kde se k tomu někdo odpovědý vyjadřuje? Děkuju
  • mlokomloko Member Posts: 26
    edited November 2013
    myslíte si, že tyto chyby budou opraveny, aby hra byla aspon v takovém stavu jako byla stará verze BG, dík za odpověď
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Ona už je, pokud sis nevšim, tak řeší očividně docela vzácný bug (soudě podle toho, že to postihlo jednoho člověka z celé cz/sk komunity a není to moc známý problém)
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    @Promo16:
    Hele, já v původní hře jsem u Paladina už na 3. pokus hodil celkem 98 bodů a ted s patchem asi po půl hodině klikání jsem měl max. jen 96 bodů, takže se to dá hodit, když si s tím člověk pohraje delší dobu. :-)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Já naházel, tuším, 95 a stejně jsem víceméně nevěděl kam s tím :)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited November 2013
    @Idaho
    Občas dostaneš v dialogu novou možnost, pokud máš extrémně vysokou inteligenci, moudrost, nebo charisma. Většinou to vyžaduje 16+ ale takových možností je v BG1 cca 10. V BG2 je jich tuším 2x tolik. Můžeš se vykecat z boje, objevit alternativní dokončení úkolu, získat dodatečnou odměnu nebo zkušenosti.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    hm, tak wisdom mám nějak záhadně 21, int jen 14... ale kdo by se chtěl vykecat z boje :) Tak snad, že ybch projel ještě před vydáním jednou bg1, tam je někde knížka na inteligenci, ne?
  • EffinyEffiny Member Posts: 378


    Jaký tedy bude další vývoj v BGEE, (vydávání dalších oficiálních patchů a rozšíření)? Nemohl byste někdo doporučit diskuzi, kde se k tomu někdo odpovědý vyjadřuje? Děkuju

    Choď pravidelně na oficiální fórum - General Discussion a taky koukej do sekce New. Pokud neumíš anglicky, nahoď občas dotaz tu, možná Ti nějaká dobrá duše objasní co a jak. :-) Já taky navíc pravidelně sleduju tweety hlavního šéfa Trenta Ostera a druhýho developera Dee (Philip Daigle, či tak nějak se to píše). Twitter nemám, nejsem tam přihlášená, mají ty zprávy veřejně k dispozici.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    edited November 2013
    Kail said:

    Effiny said:

    Sieben said:

    Zdravim, mohl by me tady prosim vas nekdo v par vetach shrnout co prinesl ten novy patch? Tedy krome oprav bugu, doplneni prekladu a vsemoznych fixu, jde me o ty nejpodstatnejsi zmeny, nekde sem totis zaslechl ze maji byt zpristupneny nejake nove rasy ci povolani, cehoz sem si po stazeni patche nevsiml tak bych v tom mel rad jasno, diky.

    - hezčí GUI
    - změna zobrazení předmětů v inventáři
    ...

    Jaký tedy bude další vývoj v BGEE, (vydávání dalších oficiálních patchů a rozšíření)? Nemohl byste někdo doporučit diskuzi, kde se k tomu někdo odpovědý vyjadřuje? Děkuju
    Choď pravidelně na oficiální fórum - General Discussion a taky koukej do sekce New. Pokud neumíš anglicky, nahoď občas dotaz tu, možná Ti nějaká dobrá duše objasní co a jak. :-) Já taky navíc pravidelně sleduju tweety hlavního šéfa Trenta Ostera a druhýho developera Dee (Philip Daigle, či tak nějak se to píše). Twitter nemám, nejsem tam přihlášená, mají ty zprávy veřejně k dispozici.
Sign In or Register to comment.