Skip to content

podrobnosti o BGEE

2456714

Comments

  • azuritazurit Member Posts: 182
    @christof tak ty mas doslova cierny humor ;)
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    edited September 2012
    Prohibice se mně skoro netýká, tohle je mnohem hořší :(

    Aspoň že nový projekt od Obsidianu vypadá skvěle:
    http://www.kickstarter.com/projects/obsidian/project-eternity/
  • BhaallBhaall Member Posts: 15
    Hmm 2:1 pro bad news...ale ten Project: Eternity(pokud by byl opravdu tak jak říkají) vypadá fakt výborně.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    Project: Eternity som si prave predobjednal :D
  • irendieirendie Member Posts: 421
    A přispěls jim 10 000 $? :D Sice sou za to hezký věci, ale to bych radši dal přednost ultrabooku.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @irendie zobral som za 20 :D
  • UranUran Member Posts: 65
    edited September 2012
    Tak jsem taky predobednal Eternity za 20 $
  • christofchristof Member Posts: 224
    Eternity věřím, taky jsem objednal :) a za den nasbírat milion... to jim lidi opravdu věří :)
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    No pokud se jedná o známe autory nebo společnosti tak se ty prachy nsbírají docela snadno a rychle.

    Ale...

    Tady budou muset být MNOHEM opatrnější.

    Nevychází jenom dobré hry, ale také průměrné a velmi špatné. Pokud zkásnou milion a pak vypadají nějakou odpadní hru tak už jinom podruhé nikdo peníze nedá. A jakmile jednou ztratí důvěru, podruhé už ji jen tak nezískají.
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    edited September 2012
    cau,
    BG a BG2 jsou me nejoblibenejsi hry a tak bych se chtel zeptat co to ten Enchanced Edition vlastne je?...z toho co jsem cetl jsem pochopil, ze to ma byt nejaky "mod/polodatadisk" ke kteremu bude i puvodni hra, zajimalo by me jestli tento pridavek nejakym dramatickym zpusobem zmeni i strare BG2 (nove questy, nove lokace, nova npc, ovsem ve vetsi mire nez nejake free mody od fanousku?), nebo jestli jen prida jeden dungeon a s nim spojeny nejaky minipribeh? protoze mam BG2 i datadisk Throne of Bhall v ceske veri a nechce se mi platit znovu celou hru jen kvuli nejakemu minipribehu v nejakem dungeonu

    a co se tyce cestiny, tak autori pouziji puvodni preklad a ten pridavek bude muset teprve nekdo prelozit az to vydaji?
  • SidemiSidemi Member Posts: 70
    Promo16 said:

    cau,
    BG jsou me nejoblibenejsi hry a tak bych se chtel zeptat co to ten Enchanced Edition vlastne je?...z toho co jsem cetl jsem pochopil, ze to ma byt nejaky "mod/polodatadisk" ke kteremu bude i puvodni hra s tim, ze v cestine bude pouze puvodni BG2 a na ten pridavek ji teprve mozna casem nekdo udela

    mam originalku BG2 i datadisk Throne of Bhall v ceske verzi a rad bych pouze to nove dobrodruzstvi, nechce se mi znovu platit cele BG2

    Hodně lidí tu bude mít originálku ale jak už název napovídá, je to vylepšená edice obou dílů. Opravy bugů, novej obsah, v jedničce přibydou kity (subclassy) jednotlivejch class jako máš ve dvojce, lepší grafika, mělo by tam být 400 vylepšení původní hry. Mělo by toho být dost. Fanoušek si to rozhodně koupí. Ale pobavilo mě, že BGEE byla vůbec první hra, kterou jsem kdy předobjednal. A řekl bych, že asi i poslední, vzhledem k posunutí termínu. :-D
  • irendieirendie Member Posts: 421
    edited September 2012
    :D
    Promo16 said:


    A co se týče češtiny, tak autoři použijí původní překlad a ten přídavek bude muset teprve někdo přeložit až to vydají?

    Překlad bude už ve hře v základu, a to v den vydání. Bude vylepšenej (konečně správný pojmenování Drizztovejch scimitarů...) a kompletní (i na novej obsah). Na překladu podle toho co vim pracuje @christof.
    Post edited by irendie on
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    tak ze v tom bude i jednicka (to jsem netusil) + vsechny datadisky co kdy vysly? pokud ano tak to potom za ty 4stovky asi vazne stoji...no doufam ze tech zmen bude pozehnane :)
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    BG:EE obsahuje POUZE první díl plus datadisk Tales of the Sword Coast. BG2:EE má vyjít někdy příští rok.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Ale jelikož bude dvojka obsahovat engine a veškerá upravená pravidla a scripty z jedničky, tak by měl být vývoj nesrovnatelně kratší. Více méně se budou moct soustředit pouze na nový obsah.
  • irendieirendie Member Posts: 421
    edited September 2012
    A podle všeho co vývojáři prohlásili tak mají v úmyslu pak udělat BG 3. No uvidíme jestli to dopadne, a pokud ano, tak jestli to bude na stejný úrovni jako 1 a 2, tak do toho vrazim další 4 stovky.
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    @irendie Počítám že BG3 bude, jako kompletně nová hra stát o hodně víc než BG:EE.

  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Hor89 To samozřejmě jo, ale u BG3 se plánuje že ho zaplatí ( možný ) úspěch BG1 a BG2.
    Musíme doufat že se tak stane ( a kdyby ne, tak je tady stejně pořád kickstarter :D )
  • azuritazurit Member Posts: 182
    edited September 2012
    trosku off-topic avsak kedze sa to tu uz z casti preberalo - autori Project: Eternity prave oznamili, ze hra bude bezat na Macu aj Linuxe!! :)
    Post edited by azurit on
  • irendieirendie Member Posts: 421
    @azurit konečně nějaká dobrá zpráva. V tuhle chvíli totiž mám jen Ubuntu a Windows mám na rozbitym hard disku.
  • suchosssuchoss Member Posts: 16
    Edvin said:

    No pokud se jedná o známe autory nebo společnosti tak se ty prachy nsbírají docela snadno a rychle.

    Ale...

    Tady budou muset být MNOHEM opatrnější.

    Nevychází jenom dobré hry, ale také průměrné a velmi špatné. Pokud zkásnou milion a pak vypadají nějakou odpadní hru tak už jinom podruhé nikdo peníze nedá. A jakmile jednou ztratí důvěru, podruhé už ji jen tak nezískají.

    To je hezký, ale vezmou se stejný lidi, nový název společnosti a pak skasírujou na dobrým nápadu další peníze - ta hra ani nemusí být v pořádku. Asi bych se osobně bál do toho investovat
  • BhaallBhaall Member Posts: 15
    Já dal 5 babek, to mě nezabije a když to výjde budu si připadat velkodušně :D
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @christof release date sa nam zase blizi, mozes dat nejaky report ohladom prekladu? :)
  • christofchristof Member Posts: 224
    mel jsem ted nejak moc prace, takze preklad se moc neposunul, navic porad nejsou vyresene ty fonty hloupe
    s trochou stesti se to stihne, jinak to bude v nejakem updatu jeste letos
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Mě hlavně děsí to, že pořád ještě neoznámili nic o tom dobrodrižství X nebo jak se to jmenuje. @christof e dostal jsi už od nich nějaké texty, které by se toho týkaly, nebo stále nic ?
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    @Edvin
    Adventure X je myslím staré označení pro Black Pits. Tomu neoznámenému se říká Adventure Y (má se prý týkat hl. dějové linky).
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    X ? Y ? Z ?
    Je mi jedno co je to za písmeno, ale bylo řečeno že se ještě jedno vyvýjí, ale zatím o něm nebylo nic odhaleno a bojím se že by to mohli odhalit ( a rozeslat překladatelů ) pár dní před vydáním, takže by to ani ten největší jazykoznalec nestihl přeložit.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Takže malý update:

    To nové dobrodružství v základní verzi hry nebude, oběví se až v pozdějších updatech.

    Jo a druhá věc, samotná hra vyjde 28. listopadu ( což je 2 dva dny dříve než jsem původně čekal )
  • irendieirendie Member Posts: 421
    To je dobrá zpráva. Ale asi i víc práce pro překladatele... No snad se to stihne.
  • azuritazurit Member Posts: 182
    @Edvin kde presne si vycital, ze to vyjde 28.?
Sign In or Register to comment.