Skip to content

podrobnosti o BGEE

18910111214»

Comments

  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    nevite uz nekdo jestli se z BGEE1 dají vzit nejake predmety do BGEE2 napr. zlate kalhoty
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Zlaté klahoty se přenesou automaticky, pokud je má v inventáři hlavní postava - poté jsou v místnosti se zbraněma za obrazem, pár dalších předmětů, třeba balduranova helma se pak dá najít různě v kobce. Nicméně přenést konkretní předměty nejde nijak v rámci hry jako takové, můžeš si je "vytvořit" pomocí konzole, nebo programu eekeeper
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    ok dik a balduranuv plast
  • MiraStastnyMiraStastny Member Posts: 813
    edited November 2013
    Ono to je trochu jinak. Těch přenosných předmětů je víc, ale přenese se ti tuším jenom jeden a Balduranova helma je na špici toho žebříčku. Pokud ji nemáš, ale máš jiný, tak se ti přenese jiný.

    Aha, tak jsem našel podrobnější info. Balduranova helma je defaultní (pokud člověk nemá postavu přenesenou z jedničky) A přenáší se dva předměty, přenáší se totiž ještě jedna zbroj. Tady je to podrobněji:

    http://www.forgottenwars.com/bg1/miscellany.htm
  • SiebenSieben Member Posts: 24
    zdravim, je na BG:EE ta aplikace na zruseni XP omezeni? mohl by me sem kdyztak nekdo hodit odkaz? diky
  • beobeo Member Posts: 143
    Edvin na mody vytvoril temu tu http://forum.baldursgate.com/discussion/13379/seznam-mody-do-bg-ee/p1

    Je ale mozne ze to nemusi vsetko fungovat s poslednou verziou, tiez by som uvital aktualizaciu.
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Pár lidí mi zmínilo, že o to neví, takže bude lepší když to tady napíšu.
    V BG1 ani v BG2 nemůžete říct nic, co by donutilo Rasaada, aby od vás odešel (pokud mu vyloženě neřeknete "táhni a už se nevracej"). Některé nejlepší dialogy (vím to, sám jsem je psal :D) jsou ty, kdy se z něj snažíte udělat vola.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    myslis toho Vola co caka v hostinci v Saradushi ? : )
Sign In or Register to comment.