Skip to content

podrobnosti o BGEE

1810121314

Comments

  • MadokMadok Member Posts: 46
    Dudo said:

    Cipana ta kedy uz konecne vyjde ten novy patch ? Nekonecne cakanie...

    Neverending stoooryyyy...:)

  • HadrianBlackwaterHadrianBlackwater Member Posts: 121
    Dokud nebude checknuto vsechno. Kdyz se podivas do sekce road to 1.2 tak hned prvni topic te zpravi o tom jak jsme na tom. Momentalne v tuhle chvili je to nejakych 175 veci z 670 nebo kolik je tam cislo. A cim vic lidi se zapoji a zacne zkouset, tim rychleji by se to melo vydat
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    Bylo oznámeno, že pokud se nevyskytne nějaký větší problém, patch bude oficiálně vydán za dva dny.
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    Patch uvolněn! Konečně!
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Uz je dostupny novy patch? Lebo mne zatial nic launcher neukazuje...
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    Mně to normálně vyskočilo v tom spouštěcím okně.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Já už sem zaktualizoval a zabil démonického rytíře :) Je to hezčí, čitelnější, jen předmět v inventáři jsou možná větší než by museli a ten stín pod nima taky není kdovíjak užasný, ale aspoň je hned vidět oč jde :)
  • raiderpesiraiderpesi Member Posts: 48
    prosim vas verze hry na steamu aktualizuje se to samo nebo musim neco udelat
  • EffinyEffiny Member Posts: 378

    prosim vas verze hry na steamu aktualizuje se to samo nebo musim neco udelat

    Musíš čekat. Ti, kteří hru koupili přes Beamdog mají patch hned, Steam je samostatná jednotka. Jeden z developerů Beamdogu (Dee) ale psal, že na Steam bude tlačit, takže patch možná vydají za týden..Možná...
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Ten novy patch je super... konecne ho pustili. Idem si to dat za pulorka barbara : )
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    cau, je uz dokoncen ukol za dorna a romance za neeru? kdyz sem to hral naposled, tak ukol za dorna skoncil tim, kdyz jsem povrazdil ty lidi preb baldurovou branou, ptam se proto jestli ma cenu brat si tyhle dva znova do party

    predpokladam, ze BG2:EE nebude nijak ovlivneno tim co udelam v BG:EE, tj. koho budu mit v parte pri dokonceni hry, jestli si vemu do party nejakou npc a pomuzu mu splnit jeho ukol, bude se napr. nejak lisit pokracovani romance s neerou v zavislosti na tom jestli ji v BG:EE budu nebo nebudu mit v parte?
  • DudoDudo Member Posts: 361
    to je cely Dornov quest. Najst toho typka (myslim ze sa vola Simeon) a zlikvidovat ho. Myslim, ze este tam ma par rozhovorov, ale to je vsetko. V BG:EE 2 by to malo pokracovat.
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Inak, neviete poradit ako sa daju zapnut titulky pri videach ?
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    @Dudo: Musíš otevřít soubor baldur.ini (ten je ve stejné složce jako savy) a tam změnit 'Display Subtitles', '0' na 'Display Subtitles', '1'.
  • BladesipBladesip Member Posts: 199
    Pokud se nepletu, tak už tam není 'Display Subtitles', '0', ale jenom 'Subtitles', '0', prostě bez toho "Display", kdyby to někdo nemohl najít. ;)
  • PJ_TreworPJ_Trewor Member Posts: 153
    Titulky se dají zapnout normálně ve hře na stejným místě, kde se vybírá jazyk.
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    @Bladesip: Kolonka 'Subtitles' je pouze pro titulky ve hře, toho co říkají postavy. 'Display Subtitles' je nová kolonka pro titulky ve filmech.

    @PJ_Trewor: To je jednodušší :).
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    @Promo16
    Už to tu bylo někde napsáno.
    Ať uděláš cokoliv, tak se nepřipravíš o žádnou možnost v BG2, protože žádné rozhodnutí se nepřenáší :-(
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Skusal som v hre zapnut titulky a nefunguje to. Vyskusam este prepisat v zlozke.
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    @Dudo: Myslím, že stejně jako v případě výběru jazyků musíš hru vypnout a znovu zapnout.
  • SiebenSieben Member Posts: 24
    Zdravim, mohl by me tady prosim vas nekdo v par vetach shrnout co prinesl ten novy patch? Tedy krome oprav bugu, doplneni prekladu a vsemoznych fixu, jde me o ty nejpodstatnejsi zmeny, nekde sem totis zaslechl ze maji byt zpristupneny nejake nove rasy ci povolani, cehoz sem si po stazeni patche nevsiml tak bych v tom mel rad jasno, diky.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Sieben said:

    Zdravim, mohl by me tady prosim vas nekdo v par vetach shrnout co prinesl ten novy patch? Tedy krome oprav bugu, doplneni prekladu a vsemoznych fixu, jde me o ty nejpodstatnejsi zmeny, nekde sem totis zaslechl ze maji byt zpristupneny nejake nove rasy ci povolani, cehoz sem si po stazeni patche nevsiml tak bych v tom mel rad jasno, diky.

    - hezčí GUI
    - změna zobrazení předmětů v inventáři
    - upravený Shadow Dancer
    - opravený Dragon Disciple
    - vylepšená customizace portrétů
    - barvičky (šatů) pro jednotlivá povolání
    - hezčí font písma
    - žádná nová povolání a rasy, to developeři několikrát důrazně dementovali
  • Promo16Promo16 Member Posts: 84
    tesil jsem se celej pul rok, ze az nahodi finalni patch, tak si zahraju za shadowdancera, zprasili ho ale tak, ze si radeji vezmu zabijaka a pri boji budu pouzivat lektvary nevidelnosti...
  • SouthpawSouthpaw Member Posts: 2,026
    Promo16 said:

    tesil jsem se celej pul rok, ze az nahodi finalni patch, tak si zahraju za shadowdancera, zprasili ho ale tak, ze si radeji vezmu zabijaka a pri boji budu pouzivat lektvary nevidelnosti...

    Ten novej Shadowdancer je dosti zlej. Taky jsem po nem pokukoval, ale pak prisli patch notes a ...

    Disadvantages:
    – Alignment restricted to any non-lawful.
    – May use Backstab ability, although for a lower damage multiplier than Thieves:
    Level 1-8: x1 (no multiplier)
    Level 9-17: x2
    Level 18-24: x3
    Level 25+: x4
    – May only distribute 20 skill points per level (30 at level 1) among thieving skills.
    – May not use Set Snare ability.

    Zadne pasti, hloupej BS...kaslu na to a radeji budu v BG2EE pokracovat s mym Swashbucklerem/FIghter->Thiefem...
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    Pro ty, kteří nejsou s nynějším shadowdancerem spokojení, vytvořil Dee po debatě s hráči mód který upravuje backstab všech zlodějských kitů. Pro stažení je zde: http://forum.baldursgate.com/discussion/22354/tweaking-the-thieves-shadowdancer-assassin-bounty-hunter-and-thief/p1

    Pro instalaci stačí soubor rozbalit do složky override. Taky se vyjádřil ve smyslu že se shadowdancer v budoucnu může zase změnit.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Tak, a už jsem se fakt naštvala. Jestli někoho z vás taky tak sejří zvuky NPC uťaté hned na začátku jen proto, že kostlivec zachrastí kostmi, či kvíkne giberlinger, dejte mi prosím like na General Disscusion. Chci po developerech hot fix, páč tahle hrůza, kterou přinesl patch je nesnesitelná. Děkuju! Jinak se jim ten patch povedl, všechna čest. S těmi násilně utnutými hláškami postav mě ale nakrkli.
  • Hor89Hor89 Member Posts: 118
    @Effiny
    Zahlasováno, taky mně to dost štve. A když tak si hoď do postu přímý odkaz na tvůj topic, protože v General diss. to nejspíš brzo zapadne.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Hor89 said:

    @Effiny
    Zahlasováno, taky mně to dost štve. A když tak si hoď do postu přímý odkaz na tvůj topic, protože v General diss. to nejspíš brzo zapadne.

    Developeři už mi naštěstí rychle potvrdili, že se pracuje na opravě. :-) Tohle se nedá hrát...Jako, hraju to, ale jen proto, že potřebuju mít do dvojky hotovou aspoň jednu partu. Je to ale utrpení a vůbec si hru neužívám, tak, jak jsem zamýšlela. :-(
  • DudoDudo Member Posts: 361
    nachadza sa niekde v hre (ale este pred mestom BG ) sekera +2 ? alebo halapartna +2 ?
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    Sekera ne, halapartna ano.
    Jedna je v oblasti s vodopádem, pod Nashkelem.
Sign In or Register to comment.