Skip to content

oprava chyb/bugu v BG:EE

14567810»

Comments

  • beobeo Member Posts: 143
    image
    Neviem co je to za problem (mozno je uz opraveny?), verzia cestiny ktora vysla s patchom 1.2
  • DudoDudo Member Posts: 361
    Co je s tym novym patchom ? Nemal by uz byt vonku ?
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Dudo said:

    Co je s tym novym patchom ? Nemal by uz byt vonku ?

    Pořád se čeká. A čeká a čeká...A ještě se nějakou dobu čekat bude. Už se ale hodně mrmlá na fóru, které se týká patche, tak to snad vývojáře popožene.
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Mňo, jako bych to neříkala. Konečně se rozjela třetí fáze patche. Bohužel to vypadá na dlouho, bo se budou testovat všechny questy ve hře. Devs jsou normálně sadisti. Tohle testování může trvat i měsíc. :-///
  • EdvinEdvin Member, Translator (NDA) Posts: 3,244
    edited April 2014
    16. dubna mi končí uzávěrka, takže vám pak zkusím sehnat nějaké nové informace a konečně pohnout i s češtinou.
    ( Poslední dobou jsem na BG neměl vůbec čas )
  • EffinyEffiny Member Posts: 378
    Hele, zafňukala jsem na tom fóru a přímo Dee napsal, že by ta třetí testovací fáze mohla trvat třeba jen týden. Prý nepotřebují hodně potvrzení o tom, že testy questů proběhly v pořádku, ale musí mít jistotu, že to někde nehapruje. Co dělali posledních 6 měsíců je mi ovšem záhadou...
  • tatoktatok Member Posts: 174
    Kdy už sakra vyjde ten patch, chci znovu BG rozehrát od jedničky, protože nejsem ve dvojce s družinou ani charname spokojený, a furt nic :D Každopádně předpokládám že patch nic nového nepřidá a jen to bude oprava bugů, že? Hlavně že už sto let slibují adventure FŇ :P
  • PeccaPecca Member Posts: 2,185
    Tak nevím, týden to přece jenom trvalo v jiné době, kdy bylo mnohem víc lidí zapálených do beta-testování. Navíc ten odpočet věcí k testování se vůbec neupdatuje, takže nikdo neví, jak dlouho to může trvat. A co lidi z týmu kuchtí, to taky nikdo neví. Já už jsem k tomu radši dost netečnej.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Chci se zeptat, jestli to potkalo i někoho dalšího anebo je problém jen u mne.
    Hraji dárkovou verzi BG1 - v1.3 - od BeamDogu, takže ji mám legálně a bez cracku, kam jsem si dal pár dalších modů.
    Ve všech 3 jeskyních u GnollHradu a v Peldském údolí se mi šílenou rychlostí objevují další a další goblini a i když jich pár zabiji, tak tam po chvíli jsou desítky další a bez FireBallu nebo Ohnivého deště Hůlkou nebes je prostě nemožné je killnout. :-(
    Je to vada u mě nebo to je problém hry či případně nějakého modu?
    Díky za radu a za vysvětlení. :-)
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Já tam byl několikrát v několik verzích (knížka) a ničeho takového jsem si nevšim, takže bych tipoval mody
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Mně to také dříve nikdy nedělalo, to až ted. :-(
    Jenže, jak zjistit, který mod to dělá. :-(
    BGeeAR, BGeeW, DSotSC, Foundling, GUI, LowLvl-NPC, TSOA a XPcap.
    ... a ještě BGclassicMovie.
  • IdahoIdaho Member Posts: 608
    Mno, já hraju bez módů a jsem vysmátej :D
  • KailKail Member Posts: 84
    edited July 2015
    Danny_S said:

    Chci se zeptat, jestli to potkalo i někoho dalšího anebo je problém jen u mne.
    Hraji dárkovou verzi BG1 - v1.3 - od BeamDogu, takže ji mám legálně a bez cracku, kam jsem si dal pár dalších modů.
    Ve všech 3 jeskyních u GnollHradu a v Peldském údolí se mi šílenou rychlostí objevují další a další goblini a i když jich pár zabiji, tak tam po chvíli jsou desítky další a bez FireBallu nebo Ohnivého deště Hůlkou nebes je prostě nemožné je killnout. :-(
    Je to vada u mě nebo to je problém hry či případně nějakého modu?
    Díky za radu a za vysvětlení. :-)

    Je to chyba DSotSC. Jedna z nejvážnějších a během hraní se s ním pravděpodobně setkáš ještě několikrát. Chtěl jsem ho zmínit v onom dlouhém příspěvku v sekci MODY PRO BGEE, ale nebyl jsem si jistý, zda ho způsobuje DSotSC nebo Dark Horizonts (nebo Isra).

    Mimo Gnollí pevnosti se mi to stalo v táboře banditů se skuruti, myslím, že v Ulcasteru s kostlivci a v nových lokacích s koboldy.
  • Danny_SDanny_S Member Posts: 596
    Tak v Táboře banditů se mi to stalo také a se skuruty, stejně jako jsem potkal cca 2x nebo 3x hafo goblinů i skurutů v Peldské oblasti.
    Hlavní a potěšující je, že jeden dva ledabyle mířené FireBally to jistí a není jich tam pak šíleně moc. :-D
Sign In or Register to comment.